Gå til hovedindhold

Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A

XeroxTonere og inkjetpatronerEAN: 0095205615166
Pris fra 654 krtil 1.369 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 715 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 621 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xerox 006R01516 - Cyan Toner
654 kr
Til butik
Xerox 006R01516 - Cyan Toner billede

Produktinformation

Cyan, original, tonerpatron Sold, for WorkCentre 7525/7530/7535, 7545/7556, 75XX, 7830/35, 7845/55, 78XX, 79XX, EC7836, EC7856

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 006R01516
EAN: 0095205615166
Varenr.: 2390017
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xerox WorkCentre 7500 Series Cyan 15000 sider Toner 006R01516
742 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xerox Toner 006R01516 Cyan
-28%788 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Xerox Toner 006R01516 Cyan billede

Produktinformation

XEROX Toner 006R01516 Cyan, Kapacitet: 1 x 15.000 sidor, Passande för: Xerox Workcentre-Serie, 7545, 7556, 7525, 7535, 7830, 7835, 7845, 7855, 7530, Xerox WC-Serie, 7545, 7556, 7525, 7530, 7535, 7830, 7835, 7845, 7855.

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Xerox
EAN: 0095205615166
Varenr.: C35079
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xerox WorkCentre 7500 Series Cyan 15000 sider Toner 006R01516
879 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Xerox 006R01516 Cyan toner Original
906 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A
1.259 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xerox Toner Cyan 15k - Wc 7525/7535
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK654 kr693 krKøb
2CompuMail DK742 kr742 krKøb
3Teknikproffset DK788 kr847 krKøb
4Ultrashop879 kr879 krKøb
5Tonerland.dk906 kr906 krKøb
6InkClub DK1.259 kr1.259 krKøb
7Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 598 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 708 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 668 kr.

Den nuværende pris på 654 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Xerox Tonerkassette cyan, 15.000 sider 006R01516 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026654 kr10 kr (2%)
12. maj 2026664 kr43 kr (7%)
30. apr. 2026621 kr66 kr (10%)
25. apr. 2026687 kr66 kr (11%)
4. mar. 2026621 kr21 kr (4%)
17. feb. 2026600 kr2 kr (0%)
30. jan. 2026598 kr110 kr (16%)
29. jan. 2026708 kr1 kr (0%)
15. jan. 2026707 kr21 kr (3%)
14. jan. 2026686 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret