Gå til hovedindhold

Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard

XeroxTonere og inkjetpatronerEAN: 0095205857634
Pris fra 280 krtil 319 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xerox Sort 1800 sider Toner 106R02156
280 kr
Til butik
Xerox Sort 1800 sider Toner 106R02156 billede

Produktinformation

Xerox - Sort - kompatibel - tonerpatron (alternativ til: HP 85A)

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Artikel nr.: 106R02156
EAN: 0095205857634
Varenr.: 987766819
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xerox 106R02156 / Alternative to HP 85A / CE285A Black Toner
299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard
319 kr
Til butik
Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard billede

Produktinformation

Genfremstillet af Xerox, hvilket reducerer livscyklusudledninger og miljøpåvirkning Lavest CO2-aftryk sammenlignet med engangstonerkassetter Standardudbytte på 1.600 sorte sider, hvilket giver forudsigelige udskrivningsomkostninger Passer til HP LaserJet P1102/P1102W, erstatter HP 85A-kassetter Enkeltpakning med nem retur af tomme kassetter og genanvendelse, hvilket reducerer affald...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Toner
Artikel nr.: 106R02156
EAN: 0095205857634
Varenr.: 5020023098

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK280 kr280 krKøb
2Proshop DK299 kr338 krKøb
3Dustin DK319 kr405,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard

PriceData har fulgt prisen på Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard i 178 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 267 kr.

Den nuværende pris på 280 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Xerox Everyday Toner Erstatte Hp Sort Ce285a (hp 85a) 1.6k Standard de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026280 kr4 kr (1%)
14. maj 2026284 kr23 kr (7%)
1. maj 2026307 kr47 kr (18%)
13. apr. 2026260 kr27 kr (12%)
19. mar. 2026233 kr2 kr (1%)
6. dec. 2025235 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret