Gå til hovedindhold

Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130

Pris fra 1.485 krtil 2.579 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.094 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.452 kr 1. maj

Sammenlign priser på Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1485 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xerox Wireless Connectivity Kit - MFP upgrade kit
1.485 kr
Til butik
Xerox Wireless Connectivity Kit - MFP upgrade kit billede

Produktinformation

MFP-opgraderingssæt, for VersaLink B7125, B7130, B7135, C7120, C7125, C7130

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Printertilbehoer
Artikel nr.: 497K23470
EAN: 0095205067804
Varenr.: 3117352
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xerox Wireless Connectivity Kit MFP-opgraderingssæt
1.493 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130
1.744 kr
Til butik
Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130 billede

Produktinformation

Tilføjer pålidelig WiFi til VersaLink B7100- og C7100-serien, reducerer behovet for kabler Stabile, sikre trådløse forbindelser holder delt print tilgængelig på tværs af teams Gør udrulning nemmere for it-teams, reducerer opsætningstid og afbrydelser Designet til standard kontorvolumener, ideel til netværksforbundet afdelingsbrug Xerox-certificeret tilbehør, leveres som 1 kit pr. pakke til enkeltinstallationer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Øvrigt tilbehør printer
Artikel nr.: 497K23470
EAN: 0095205067804
Varenr.: 5011320843
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xerox Printer Kit
2.579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.485 kr1.485 krKøb
2CompuMail DK1.493 kr1.493 krKøb
3Dustin DK1.744 kr1.830,25 krKøb
4Ultrashop2.579 kr2.579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130

PriceData har fulgt prisen på Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130 i 133 dage. Laveste pris i perioden er 1.452 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 1.806 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.480 kr.

Den nuværende pris på 1.485 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xerox Connectivity Kit Wireless - Versalink B7125/b7130/b7135/c7120/c7125/c7130 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.485 kr32 kr (2%)
31. maj 20261.453 kr40 kr (3%)
30. maj 20261.493 kr36 kr (2%)
29. maj 20261.457 kr24 kr (2%)
28. maj 20261.481 kr28 kr (2%)
27. maj 20261.453 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.461 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.460 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.468 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.460 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret