Gå til hovedindhold

XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort

XD DesignRygsækkeEAN: 8714612115411
Pris fra 696 krtil 4.445 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.749 kr (84% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 682 kr 28. mar.

Sammenlign priser på XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 696 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
XD Design Bobby Hero Regular - Rygsæk til notebook - 15.6 - 15.6 - sort
696 kr
Til butik
XD Design Bobby Hero Regular - Rygsæk til notebook - 15.6 - 15.6 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: XDDESIGN
Kategori: Rygsække
Farve: 1
Artikel nr.: P705.291
EAN: 8714612115411
Varenr.: 6357401
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rygsæk til pendling - XD Design Bobby Hero Regular, sort
-13%729 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rygsæk til pendling - XD Design Bobby Hero Regular, sort billede

Produktinformation

Fordele ved anti-tyveri rygsækGør hverdagen lettere med Bobby Hero Regular fra XD Design - en stilren, sort rygsæk designet til tryg pendling og rejse. Den anti-tyveri opbygning med skjult lynlås og diskrete lommer holder dine ting ude af syne, mens et organiseringspanel gør det nemt at holde styr på nøgler, kabler og småting. En integreret USB-port giver praktisk opladning på farten.Plads til laptop og tabletRygsækken har polstret bærbarrum til 15,6" samt polstret tabletrum op til 12,9". RFID-beskyttede lommer hjælper med at skærme kort og pas, så du kan færdes trygt i byen, på studie eller i lufthavnen. Kapaciteten på 18 l passer perfekt til hverdagens nødvendigheder.Farve: SortKapacitet: 18 lNotebook-rum: Ja, op til 15,6" (39,6 cm)Tabletrum: Ja, op til 12,9" (32,8 cm)Udstyr: Skjult lynlås, låsbar hovedskyder, skjulte lommer, RFID-beskyttede lommer, organiseringspanel, integreret USB-portVægt: 1,0 kgDybde: 16,5 cmYdre karton – højde: 45 cm; bredde: 29,5 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: XD Design
Kategori: Vandrerygsække
Vægt: 6.21g
EAN: 8714612115411
Varenr.: 1895914
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rygsæk til pendling - XD Design Bobby Hero Regular, sort
-13%749 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rygsæk til pendling - XD Design Bobby Hero Regular, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: XD Design
Kategori: Vandrerygsække
Vægt: 6.21g
EAN: 8714612115411
Varenr.: 1895914
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Bobby Hero Regular - Tyverisikker Rygsæk, Sort
789,69 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort
959 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
XD Design Bobby Hero Regular - 15.6" - Backpack
4.445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK696 kr735 krKøb
2Boligcenter DK729 kr729 krKøb
3Vivas DK749 kr828 krKøb
4Hertels Boresko789,69 kr789,69 krKøb
5Ultrashop959 kr959 krKøb
6Proshop DK4.445 kr4.445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort

PriceData har fulgt prisen på XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 681 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 789,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 701 kr.

Den nuværende pris på 696 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for XD Design Bobby Hero Regular Rygsæk 15.6 210D recycled PET Polyetylenskum Svamp Polyuretan-læder Polypropylen Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026696 kr5 kr (1%)
29. maj 2026701 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026700 kr9 kr (1%)
14. apr. 2026691 kr2 kr (0%)
10. apr. 2026689 kr11 kr (2%)
9. apr. 2026700 kr12 kr (2%)
4. apr. 2026688 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026689 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026690 kr8 kr (1%)
28. mar. 2026682 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret