Gå til hovedindhold

Diesella A/S WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K

Diesella A/SArbejdslamperEAN: 5708004052234
Pris fra 997,5 krtil 1.564 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 566,5 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 924 kr 2. maj

Sammenlign priser på WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 997.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disella WRKPRO BRAVO LED Maskinlys
-7%997,5 kr
Før 1.077,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Disella WRKPRO BRAVO LED Maskinlys billede

Produktinformation

WRKPRO LED Maskinlys "BRAVO" med 530 mm svanehals AC 230V Ideel til brug på maskiner, på værkstedsbænke og/eller på samlingsbordet. Lampen har lav varmeudvikling, så smøre- og kølemidler ikke brænder sig fast. Lang levetid - 50.000 timer. 320

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdslamper
EAN: 5708004052234
Varenr.: 18360780
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K
1.564 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken997,5 kr997,5 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.564 kr1.564 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K

PriceData har fulgt prisen på WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K i 180 dage. Laveste pris i perioden er 924 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 997,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 970 kr.

Den nuværende pris på 997,5 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for WRKPRO LED Maskinlys BRAVO med 530 mm flex arm 4,5W / AC 230V / IP65 / 4000K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026997,5 kr20,03 kr (2%)
23. maj 2026977,47 kr20,03 kr (2%)
22. maj 2026997,5 kr20,03 kr (2%)
15. maj 2026977,47 kr20,03 kr (2%)
14. maj 2026997,5 kr20,03 kr (2%)
4. maj 2026977,47 kr53,47 kr (6%)
2. maj 2026924 kr73,5 kr (7%)
1. maj 2026997,5 kr72,5 kr (8%)
18. apr. 2026925 kr72,5 kr (7%)
17. apr. 2026997,5 kr72,5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret