Gå til hovedindhold

WORX Landroid WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO

WORX LandroidGræstrimmereEAN: 6924328306535
Pris fra 396 krtil 788 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 392 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 3. apr.

Sammenlign priser på WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 396 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WORX WG163E.9 Græstrimmer Elektrisk
396 kr
Til butik
WORX WG163E.9 Græstrimmer Elektrisk billede

Produktinformation

WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WG163E.9
EAN: 6924328306535
Varenr.: 995938562
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WORX WG163E.9 ledningsfri græstrimmer 20 V - 30 cm (uden batteri)
459 kr
Til butik
WORX WG163E.9 ledningsfri græstrimmer 20 V - 30 cm (uden batteri) billede

Produktinformation

WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kgGenereltFunktioner: 90° roterbart hovedjusterbart håndtagplantebeskytterLedningsfri: JaMotortype: ElektriskProdukttype: GræstrimmerSkærebredde: 30 cmTrimmer/savAutomatisk linjeindføring: JaLinjediameter: 1.65 mmLinjelængde: 3 mTeleskopisk håndtag: JaTrimmerskæresystem: SnorBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 20 VTeknologi: LitiumionMål og vægtBredde: 113.2 cmHøjde: 88.8 cmLængde: 113.2 cmVægt: 2.4 kg...

Produktspecifikationer

Kategori: Græstrimmere og Buskryddere
Vægt: 3g
EAN: 6924328306535
Varenr.: 2089946
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WORX WG163E.9 ledningsfri græstrimmer 20 V - 30 cm (uden batteri)
479 kr
Til butik
WORX WG163E.9 ledningsfri græstrimmer 20 V - 30 cm (uden batteri) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Græstrimmere og Buskryddere
Vægt: 3g
EAN: 6924328306535
Varenr.: 2089946
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WORX WG163E.9 Græstrimmer Elektrisk
489 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO
788 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK396 kr396 krKøb
2Boligcenter DK459 kr459 krKøb
3Vivas DK479 kr548 krKøb
4Ultrashop489 kr489 krKøb
5CS MEGASTORE DK788 kr987 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO

PriceData har fulgt prisen på WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO i 131 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 352 kr.

Den nuværende pris på 396 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for WORX WG163E.9 - Græstrimmer - ledningfri - 20 V - intet batteri - 30 cm - 2.4 kg - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026396 kr14 kr (4%)
9. maj 2026382 kr14 kr (4%)
25. apr. 2026396 kr54 kr (16%)
21. apr. 2026342 kr117 kr (25%)
15. apr. 2026459 kr102 kr (29%)
11. apr. 2026357 kr43 kr (11%)
10. apr. 2026400 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026399 kr57 kr (17%)
8. apr. 2026342 kr3 kr (1%)
3. apr. 2026339 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret