Gå til hovedindhold

WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive

WORX LandroidPlanterEAN: 6925387185826
Pris fra 8.219,4 krtil 10.089 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.869,6 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.743 kr 19. maj

Sammenlign priser på WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8219.4 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Worx Vision Robot Plæneklipper 1600m2 - WR216E
-40%8.219,4 kr
Før 13.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Worx Vision Robot Plæneklipper 1600m2 - WR216E billede

Produktinformation

Worx Vision Robot Plæneklipper 1600m2 - WR216E Robotplæneklipperen, der ikke har brug for en afgrænsningsledning til plæner på op til 1600 m² Landroid Vision's dybt trænede neurale netværk bestemmer, hvilket græs der skal slås, hvilke forhindringer der skal undgås og hvilke grænser der ikke må overskrides. Ingen installation, intet besvær. Dybt trænet neuralt netværk identificerer græs og forhindringer Ingen installation af kabler, ingen vedligeholdelse, ingen besværligheder Undgå f...

Produktspecifikationer

Mærke: Worx
Kategori: Robot plæneklippere
Vægt: 25g
Artikel nr.: WR216E
EAN: 6925387185826
Varenr.: 2266630
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Worx Landroid Vision L1600 Robotplæneklipper 1600 M2 Klippeareal
8.414 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive
8.725 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Worx Landroid Vision L1600 robotplæneklipper - 1.600 m²
9.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Worx Landroid Vision L1600 robotplæneklipper - 1.600 m²
9.719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Worx Landroid Vision L1600 Robotplæneklipper 1600 M2 Klippeareal
10.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK8.219,4 kr8.219,4 krKøb
2CompuMail DK8.414 kr8.414 krKøb
3CS MEGASTORE DK8.725 kr8.794 krKøb
4Boligcenter DK9.699 kr9.699 krKøb
5Vivas DK9.719 kr9.879 krKøb
6Ultrashop10.089 kr10.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive

PriceData har fulgt prisen på WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive i 87 dage. Laveste pris i perioden er 7.743 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 13.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.124 kr.

Den nuværende pris på 8.219,4 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for WORX Landroid Vision L1600, Robot plæneklipper, 1600 m², 22 cm, 3 cm, 6 cm, Roterende knive de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20268.219,4 kr256,4 kr (3%)
22. maj 20267.963 kr211 kr (3%)
21. maj 20267.752 kr9 kr (0%)
19. maj 20267.743 kr27 kr (0%)
18. maj 20267.770 kr27 kr (0%)
16. maj 20267.797 kr27 kr (0%)
14. maj 20267.824 kr27 kr (0%)
13. maj 20267.851 kr27 kr (0%)
12. maj 20267.878 kr157 kr (2%)
11. maj 20268.035 kr36 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret