Gå til hovedindhold

Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde

Made By HandLoftslampebeslagEAN: 5710780300010
Pris fra 2.450 krtil 2.595 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.076 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2450 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde
-6%2.450 kr
Før 2.595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde billede

Produktinformation

I anledning af 75-årsjubilæet for den ikoniske Workshop-lampe – Workshop W3 Anniversary i chokoladebrun farve Made By Hand-pendellampen Workshop W3 forener skandinavisk enkelhed med højkvalitetsudførelse i hånddrejet aluminium. Den brune overflade giver designet et varmt og samtidig moderne udtryk, der passer harmonisk ind i forskellige indretningskoncepter. Lampen er designet af Axel Wedel Madsen og overbeviser med sit klare formsprog, der sætter stilfulde accenter i både stuen og spisestuen. Axel Wedel Madsen var en håndværker med en dyb forståelse for materialer og teknikker samt en udpræget sans for detaljer. Han designede Workshop-lampen i 1951 for at give håndværkere i værkstedet den nødvendige belysning. Stil, udtryk og funktion forener moderne og nutidige designværdier.

Produktspecifikationer

Mærke: Made By Hand
Kategori: Pendler
Materiale: Aluminium
EAN: 5710780300010
Varenr.: 10056932
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Workshop pendel W3 Anniversary, chocolate brown
2.595 kr
Til butik
Workshop pendel W3 Anniversary, chocolate brown billede

Produktinformation

Made by Hand Workshop pendel W3 75th Anniversary, chocolate brown - designet af Axel Wedel-Madsen Workshop er en serie af de klassiske værkstedslamper oprindeligt designet af Axel Wedel-Madsen i 1951. Denne jubilæumsudgave i en brun nuance introduceret i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Made by Hand
Kategori: Made by Hand
EAN: 5710780300010
Varenr.: W3 021CB
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Workshop W3 ANNIVERSARY Pendel Choclate Brown - Made By Hand
2.595 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK2.450 kr2.450 krKøb
2Lamper.dk2.595 kr2.595 krKøb
3Luxlight.dk2.595 kr2.595 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde i 90 dage. Laveste pris i perioden er 2.076 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 2.595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.472 kr.

Den nuværende pris på 2.450 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Workshop W3 pendellampe, brun aluminium, E27 Made By Hand - Stue - Skandinavisk - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.450 kr50 kr (2%)
26. maj 20262.500 kr40 kr (2%)
25. maj 20262.540 kr20 kr (1%)
23. maj 20262.560 kr5 kr (0%)
22. maj 20262.565 kr60 kr (2%)
19. maj 20262.505 kr5 kr (0%)
17. maj 20262.510 kr5 kr (0%)
16. maj 20262.515 kr10 kr (0%)
14. maj 20262.525 kr70 kr (3%)
13. apr. 20262.595 kr519 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret