Gå til hovedindhold

Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker

WorksafeTilbehør til tøjEAN: 7319895176534
Pris: 105,18 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105.18 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker
105,18 kr
Til butik
Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker billede

Produktinformation

Worksafe P30-120W montagehandske vinter Vinterhandske med den højest mulige fingerfølelse.Behageligt, komfortabelt for i børstet akryl med effektiv fugttransport.Fungerer bedst i tørt miljø.Der er ingen sømme, der skaver og er ubehagelige, og det betyder,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Worksafe
Kategori: Handsker
EAN: 7319895176534
Varenr.: 47582638932305

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten105,18 kr105,18 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker

PriceData har fulgt prisen på Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker i 144 dage. Den nuværende pris er 105,18 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Worksafe P30-120W montagehandske vinter - Str. 10 / XLarge | Handsker | Handsker | Vinterhandsker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. jan. 2026105,18 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret