Gå til hovedindhold

WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål

WMFKøkkenapparater – tilbehørEAN: 4000530701152
Pris fra 249 krtil 269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 16. apr.

Sammenlign priser på WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WMF Motion vandkaraffel 0,8 l - rustfrit stål/låg
-11%249 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
WMF Motion vandkaraffel 0,8 l - rustfrit stål/låg billede

Produktinformation

WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stålGenereltDriftstemperatur: Op til 130 °CFunktioner: VarmeresistentCloseUp-lukkeintegreret sisprøjtefridrypfriergonomisk nedsænket grebHøjde: 24 cmKapacitet: 0.8 LKlar til varme drikke / mad: JaMaskinopvaskbar: JaProdukttype: VandkaraffelDiverseFarve: Rustfrit stålMateriale: GlassiliconeCromargan 18/1 rustfrit stålTransparent: JaMål og vægtDiameter: 9.8 cmHøjde: 24 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: WMF
Kategori: Tilbehør til kaffemaskiner
Vægt: 0.61g
EAN: 4000530701152
Varenr.: 2178186
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål
249 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WMF Motion Water decanter 0.8L Rustfrit stål
250 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WMF Motion Vandkaraffel 0.8L Rustfrit stål
259 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WMF Motion vandkaraffel 0,8 l - rustfrit stål/låg
-10%269 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK249 kr249 krKøb
2CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb
3CompuMail DK250 kr250 krKøb
4Ultrashop259 kr259 krKøb
5Vivas DK269 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål i 180 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 233 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for WMF Motion - Vandkaraffel - Højde 24 cm - 0.8 L - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026249 kr1 kr (0%)
29. maj 2026250 kr22 kr (10%)
27. maj 2026228 kr3 kr (1%)
26. maj 2026231 kr27 kr (13%)
25. maj 2026204 kr32 kr (14%)
24. maj 2026236 kr3 kr (1%)
23. maj 2026239 kr4 kr (2%)
22. maj 2026243 kr4 kr (2%)
21. maj 2026247 kr4 kr (2%)
20. maj 2026251 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret