Gå til hovedindhold

WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk

WMFKøkkenudstyrEAN: 4000530749352
Pris fra 787 krtil 1.397 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 610 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 787 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WMF 730446040 grydesæt 4 stk
787 kr
Til butik
WMF 730446040 grydesæt 4 stk billede

Produktinformation

WMF 730446040. Type: Kogegrej, Produktfarve: Rustfrit stål, Håndtag farve: Rustfrit stål. Antal produkter inkluderet: 4 stk

Produktspecifikationer

Mærke: WMF
Artikel nr.: 3201113653
EAN: 4000530749352
Varenr.: 1003814791
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WMF 730446040 grydesæt - 4 dele i rustfrit stål
-23%909 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
WMF 730446040 grydesæt - 4 dele i rustfrit stål billede

Produktinformation

WMF 730446040. Type: Kogegrej, Produktfarve: Rustfrit stål, Håndtag farve: Rustfrit stål. Antal produkter inkluderet: 4 stkFunktionerAntal medfølgende låg: 3Bouillongryde: JaDamppande: IngenEgnet til kogepladetyper: InduktionGryde til gryderet: IngenGryde(r): JaGrydefad medfølger: IngenHåndtag farve: Rustfrit stålLåg inkluderet: JaMælkepande: IngenOvnfast: JaProduktfarve: Rustfrit stålStegepande(r): IngenStegningspande: IngenType: KogegrejWok pande(r ): IngenEmballage indholdAntal produkter inkluderet: 4 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: WMF
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 15g
EAN: 4000530749352
Varenr.: 2127059
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WMF 730446040 grydesæt - 4 dele i rustfrit stål
-23%929 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
WMF 730446040 grydesæt - 4 dele i rustfrit stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WMF
Kategori: Køkkentilbehør
Vægt: 15g
EAN: 4000530749352
Varenr.: 2127059
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WMF 730446040 grydesæt 4 stk
1.359 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk
1.397 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK787 kr787 krKøb
2Boligcenter DK909 kr909 krKøb
3Vivas DK929 kr1.089 krKøb
4Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.397 kr1.397 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk

PriceData har fulgt prisen på WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk i 144 dage. Laveste pris i perioden er 787 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 1.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.220 kr.

Den nuværende pris på 787 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for WMF 730446040, Kogegrej, Rustfrit stål, Rustfrit stål, Induktion, 4 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026787 kr7 kr (1%)
16. apr. 2026794 kr225 kr (22%)
10. apr. 20261.019 kr245 kr (19%)
1. feb. 20261.264 kr655 kr (34%)
16. jan. 20261.919 kr384 kr (25%)
9. jan. 20261.535 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret