Gå til hovedindhold

Blackfire Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12)

BlackfireFigurspilEAN: 0195166308180
Pris fra 2.699 krtil 3.821 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.122 kr (29% besparelse)

Sammenlign priser på Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Collector Booster Display - Teenage Mutant Ninja Turtles - Magic the Gathering
2.699 kr
Til butik
Collector Booster Display - Teenage Mutant Ninja Turtles - Magic the Gathering billede

Produktinformation

Collector Booster Display - Teenage Mutant Ninja Turtles - Magic the Gathering Indeholder 12 Collector Boosters. Se nærmere om den enkelte Magic the Gathering Teenage Mutant Ninja Turtle Collector Booster ved at klikke her.

Produktspecifikationer

Mærke: Blackfire
Kategori: Teenage Mutant Ninja Turtles - MTG Universes Beyond
EAN: 0195166308180
Varenr.: 8728
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12)
3.821 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NextLevelGames.dk2.699 kr2.699 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.821 kr3.821 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12)

PriceData har fulgt prisen på Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12) i 107 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 3.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.949 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Wizards of the Coast Magic the Gathering: Teenage Mutant Ninja Turtles - Collector Booster Box (12) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. feb. 20262.699 kr200 kr (7%)
20. feb. 20262.899 kr100 kr (3%)
18. feb. 20262.999 kr200 kr (6%)
17. feb. 20263.199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret