Gå til hovedindhold

WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5

WittPizzaovneEAN: 5707582008541
Pris fra 5.450 krtil 6.398 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 948 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.499,25 kr 30. maj

Sammenlign priser på WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5450 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5
5.450 kr
Til butik
WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5 billede

Produktinformation

Bring liv og farve til dit udekøkken med ETNA Rotante pizzaovn i den markante farve Orange, fra Witt.Bag autentiske, sprøde pizzaer som en ægte pizzaiolo - takket være den roterende pizzasten og kraftige brændersystem. Ovnen kombinerer høj ydeevne med e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WITT A/S
Kategori: WITT
EAN: 5707582008541
Varenr.: 73612
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Witt ETNA Rotante 16" Pizzaovn Mat Orange
5.999 kr
Til butik
Witt ETNA Rotante 16" Pizzaovn Mat Orange billede

Produktinformation

Witt ETNA Rotante 16" Pizzaovn Mat Orange Witt ETNA Rotante 16" i Mat Orange er en stilfuld og kraftfuld pizzaovn til dig, der ønsker høj varme, flot design og professionel pizzabagning derhjemme. Med sit iøjnefaldende skandinaviske design passer ovnen perfekt ind i udekøkkenet, på terrassen eller i andre udendørs miljøer, hvor både udseende og ydeevne gerne må gå hånd i hånd. Pizzaovnen er velegnet til både hjemmebrug og erhvervsbrug, og den kombinerer funktionalitet med en robust konstrukti...

Produktspecifikationer

Mærke: Witt
Kategori: Witt Pizza
Vægt: 32g
Artikel nr.: 80650013
EAN: 5707582008541
Varenr.: 2321070
Gå til WittShop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Witt ETNA Rotante EU Pizzaovn Mat Orange
5.999 kr
Til butik
Witt ETNA Rotante EU Pizzaovn Mat Orange billede

Produktinformation

Den 16" Witt Etna Rotante pizzaovn i en iøjnefaldende mat orange kombinerer skandinavisk design med en kraftfuld U-brænder og boosterbrænder for hurtig forvarmning. Den roterende sten sikrer perfekte skorper, hvilket gør den ideel til både hjemmebrug og kommerciel brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Witt
Vægt: 37g
EAN: 5707582008541
Varenr.: shopify_DK_15080798454092_53337077973324
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Witt Etna Rotante pizzaovn - Matt Orange
6.398 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hoejgaardbrugskunst.dk5.450 kr5.450 krKøb
2Homeshop DK5.999 kr5.999 krKøb
3WittShop DK5.999 kr5.999 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.398 kr6.597 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5

PriceData har fulgt prisen på WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5 i 112 dage. Laveste pris i perioden er 4.499,25 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 5.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.475 kr.

Den nuværende pris på 5.450 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for WITT ETNA ROTANTE PIZZAOVN ORANGE WITT - 40,5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20265.450 kr950,75 kr (21%)
30. maj 20264.499,25 kr950,75 kr (17%)
22. mar. 20265.450 kr549 kr (9%)
21. mar. 20265.999 kr549 kr (10%)
17. mar. 20265.450 kr549 kr (9%)
16. mar. 20265.999 kr549 kr (10%)
10. feb. 20265.450 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret