Gå til hovedindhold

Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang

AbusCykellåseEAN: 4003318111679
Pris fra 170 krtil 320 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang
170 kr
Til butik
Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang billede

Produktinformation

Abus Cobra 10/200 wire til ekstra sikring af genstande, benyttes bedst sammen med en bøjle- eller hængelås. Wiren måler 10...

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykellåse
EAN: 4003318111679
Varenr.: 4003318111679
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abus Cobra Wire 2meter, uden lås
214 kr
Til butik
Abus Cobra Wire 2meter, uden lås billede

Produktinformation

Stærk wire til aflåsning med hængelås Abus stærke og fleksible stålwire med øjer med plads til hængelås.Med den rette hængelås kombineret med denne stålwire, kan du sikre tinge ting på en fleksibel måde. Særlige egenskaber for Abus Cobra Wire - 2 meter:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Sikkerhed & overvågning
Farve: black
Størrelse: 10mm x 2m
EAN: 4003318111679
Varenr.: 881712030
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Abus Cobra Wire, Kabellås, Ø:10mmx200cm, Sort
223 kr
Til butik
Abus Cobra Wire, Kabellås, Ø:10mmx200cm, Sort billede

Produktinformation

Abus Cobra Wire kabellåsen er en meget effektiv og sikker måde at låse og sikre både, påhængsmotorer, ATV'er, surfbrætter, cykler, motorcykler, griller osv. Den rustfri stålkerne er omgivet af en behagelig og attraktiv plastikmanchet, så wiren ridser ikke de genstande, som den skal beskytte.BrugAbus Cobra bruges mest optimalt sammen med en anden lås, og kan dermed være med til at give ekstra sikkerhed. Wiren er også meget anvendelig til at låse flere ting sammen. Skal du ordne andre ting, f.eks. havemøbler eller haveredskaber, er cobra-kablet et oplagt valg - træk det gennem dine ejendele og lås det med en hængelås eller bøjlelås (medfølger ikke).VedligeholdelseCobra Wire kræver ingen vedligeholdelse, men den kan vaskes i vand og sæbe.Specifikationer Farve: Sort med rød lagersamling Højkvalitets stålkabler med øje i hver ende PVC overflade for at undgå skader Gør det nemt at låse flere ting sammen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abus
Kategori: Hængelåse og Kædelås
Artikel nr.: 1531304
EAN: 4003318111679
Varenr.: 201659
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abus Cobra wire, 2 meter, sort
229 kr
Til butik
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Abus betrukket cobra wire ø10mm x 200cm
-17%241 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abus Cobra wire, 2 meter, sort
287 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Abus betrukket cobra wire ø10mm x 200cm - 1531304
289 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ABUS wire COBRA 10 mm x 2 m
290,34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABUS Cobra 10/200, Sort
292 kr
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Wire Cobra 10 mm 10/200
299 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Abus Cobra wire, 2 meter, sort
319 kr
Til butik
Gå til Billigsikring
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABUS Wire Cobra 10 mm - 10/200 - Hængelåse - Kæder og Wirer
320 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk170 kr170 krKøb
2LavprisVærktøj214 kr214 krKøb
3Watski DK223 kr223 krKøb
4LavprisVVS229 kr229 krKøb
5RenBåd.dk241 kr241 krKøb
6BilligVVS DK287 kr287 krKøb
7Anyparts289 kr289 krKøb
8EL-GROSSISTEN290,34 kr290,34 krKøb
9CS MEGASTORE DK292 kr331 krKøb
10Ladcyklen.dk299 kr299 krKøb
11CompletVVS319 kr319 krKøb
12Billigsikring320 kr320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang

PriceData har fulgt prisen på Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang i 166 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Wire Abus Cobra 10 med et øje i hver ende 10mm x 200 cm lang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026170 kr19 kr (10%)
22. maj 2026189 kr19 kr (11%)
10. maj 2026170 kr45 kr (21%)
9. maj 2026215 kr10,72 kr (5%)
8. maj 2026225,72 kr55,72 kr (33%)
5. maj 2026170 kr63,24 kr (27%)
4. maj 2026233,24 kr63,24 kr (37%)
24. apr. 2026170 kr32 kr (16%)
23. apr. 2026202 kr32 kr (19%)
9. apr. 2026170 kr66 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret