Gå til hovedindhold

Wago Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå

WagoStikdåserEAN: 4045454706890
Pris fra 106,25 krtil 143,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37,5 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 11. maj

Sammenlign priser på Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
5-polet h-blok dali blå 2k
106,25 kr
Til butik
5-polet h-blok dali blå 2k billede

Produktinformation

Installationsstikforbindelser er fra fabrikken færdigkonfektionerede med stik, så eletrikkeren nemt kan "klikke" de respektive kabler sammen. Installationsstikforbindelser kan klikkes sammen med belysningsarmatur, og er velegnet til anbringelse i såvel gu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wago
Kategori: kompaktfordeler til stikforbindelser i installationen
EAN: 4045454706890
Varenr.: 5428425000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå
112 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Winsta 5-polet h-blok dali blå 2 låse
140 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå
143,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt106,25 kr106,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK112 kr151 krKøb
3Proshop DK140 kr179 krKøb
4vvsfittings.dk143,75 kr143,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå

PriceData har fulgt prisen på Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 106,25 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Winsta H-blok 5-polet Kodn. I, - 1 indgang, 2 udgange, 2 låsepaler, blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026106,25 kr18,25 kr (21%)
11. maj 202688 kr8,85 kr (9%)
9. maj 202696,85 kr1,15 kr (1%)
7. maj 202695,7 kr1,3 kr (1%)
6. maj 202697 kr1,3 kr (1%)
17. apr. 202695,7 kr2,7 kr (3%)
15. apr. 202693 kr2 kr (2%)
5. apr. 202695 kr
21. mar. 202695,7 kr
20. mar. 202696 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret