Gå til hovedindhold

ARTMAX Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml

Pris fra 58 krtil 68,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,95 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Prof akryl 60 ml brændt umbra 076
58 kr
Til butik
Prof akryl 60 ml brændt umbra 076 billede

Produktspecifikationer

Mærke: ARTMAX
Kategori: Acryl- & Akvarelfarver
Farve: 1
Artikel nr.: 5012572010948
EAN: 5012572010948
Varenr.: 3482584
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml
59 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Winsor & Newton - Proff Akrylmaling - Burnt Umber 60 Ml
59,95 kr
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Proff. acrylic 60ml burnt umber 076
-27%68,95 kr
Før 95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK58 kr97 krKøb
2Hobbix59 kr59 krKøb
3Gucca.dk59,95 kr59,95 krKøb
4Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby68,95 kr68,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml

PriceData har fulgt prisen på Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml i 98 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Winsor & newton professional acrylic burnt umber serie 1 2320076 60ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202658 kr1 kr (2%)
29. maj 202659 kr1 kr (2%)
28. maj 202658 kr1 kr (2%)
26. maj 202659 kr1 kr (2%)
25. maj 202658 kr1 kr (2%)
21. maj 202659 kr1 kr (2%)
19. maj 202658 kr1 kr (2%)
18. maj 202659 kr1 kr (2%)
16. maj 202658 kr1 kr (2%)
15. maj 202659 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret