Gå til hovedindhold

Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415

Pris fra 49 krtil 55,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6,95 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 29. maj

Sammenlign priser på Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Winsor & Newton - Galeria Acrylic Paint - 120 ml
49 kr
Til butik
Winsor & Newton - Galeria Acrylic Paint - 120 ml billede

Produktinformation

Kvalitet til den kreative sjæl Køb Akryl maling - Vores anbefaling Galeria Acrylic Produkt egenskaber Studio kvalitet God dækkeevne Vaskbart Stærke og præcise farver Hurtig tørretid - kan overmales efter kun 20 min. Let påføring Vælg ime

Produktspecifikationer

Kategori: Winsor&Newton - Galeria
Farve: 415 Mixing White
Størrelse: 120 ml
EAN: 0094376986693
Varenr.: 109591
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415
49 kr
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Galeria Acrylic 120Ml Mixing White 415
-5%55,95 kr
Før 58,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HC Farver49 kr49 krKøb
2CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
3Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby55,95 kr55,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415

PriceData har fulgt prisen på Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415 i 141 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Winsor & Newton Galeria akrylmaling 120 ml Mixing White 415 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202649 kr1 kr (2%)
29. maj 202648 kr1 kr (2%)
27. maj 202649 kr1 kr (2%)
23. maj 202648 kr1 kr (2%)
10. apr. 202649 kr
9. apr. 202649,95 kr
23. mar. 202649 kr
22. mar. 202649,95 kr
23. feb. 202649 kr
22. feb. 202649,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret