Gå til hovedindhold

Microsoft Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk

MicrosoftSoftwareEAN: 0889842905267
Pris fra 899 krtil 1.149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 884 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Windows 11 Home Engelsk
899 kr
Til butik
Microsoft Windows 11 Home Engelsk billede

Produktinformation

Licens, 1 licens, OEM, DVD, 64-bit, Engelsk

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Operativsystem
Artikel nr.: KW9-00632
EAN: 0889842905267
Varenr.: 3007497
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Microsoft Windows 11 Home 64-bit OEM, Engelsk
916 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Windows 11 Home 64Bit English OS DVD OEM
937 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk
992 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Windows 11 Home 1 Licens(er)
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Windows 11 Home Fysisk
1.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK899 kr938 krKøb
2Komplett DK916 kr916 krKøb
3CompuMail DK937 kr937 krKøb
4CS MEGASTORE DK992 kr1.031 krKøb
5Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
6Shark Gaming DK1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk

PriceData har fulgt prisen på Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 724,8 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 916 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 898 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Windows 11 Home - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026899 kr15 kr (2%)
16. apr. 2026884 kr7 kr (1%)
10. apr. 2026891 kr8 kr (1%)
2. apr. 2026899 kr11 kr (1%)
28. mar. 2026910 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026909 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026908 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026909 kr1 kr (0%)
12. mar. 2026910 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026909 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret