Gå til hovedindhold

Microsoft Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk

MicrosoftOperativsystemerEAN: 0889842966626
Pris fra 1.056 krtil 1.289 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 233 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.007 kr 17. maj

Sammenlign priser på Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1056 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk
1.056 kr
Til butik
Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Operativsystemer
Farve: 1
Artikel nr.: HAJ-00106
EAN: 0889842966626
Varenr.: 8155938
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Windows 11 Home 64-bit Dan Box Usb
1.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Microsoft Windows 11 Home 64-Bit Dansk - USB
1.289 kr
Til butik
Microsoft Windows 11 Home 64-Bit Dansk - USB billede

Produktinformation

Oplev den nyeste teknologi med Microsoft Haj-00106 Ms Windows 11 Home Fpp 64-Bit Dansk USB. Dette operativsystem er designet til at forbedre din pc-oplevelse med en strømlinet, brugervenlig grænseflade og avancerede funktioner. Med støtte til multitasking...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Kategori: Operativsystemer
EAN: 0889842966626
Varenr.: 89018

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.056 kr1.056 krKøb
2Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
3Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk

PriceData har fulgt prisen på Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk i 177 dage. Laveste pris i perioden er 997 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.037 kr.

Den nuværende pris på 1.056 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Windows 11 Home - Bokspakke - 1 licens - flashdrev - 64-bit - Dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.056 kr14 kr (1%)
28. maj 20261.042 kr82 kr (7%)
27. maj 20261.124 kr82 kr (8%)
26. maj 20261.042 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.047 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.045 kr3 kr (0%)
21. maj 20261.042 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.043 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.044 kr37 kr (4%)
17. maj 20261.007 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret