Gå til hovedindhold

Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort

WilfaKøkkenredskaberEAN: 7044876027566
Pris fra 368 krtil 608 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 344 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 368 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Wilfa SAM1B-1000 easy melt toaster Sort
-33%368 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wilfa SAM1B-1000 easy melt toaster Sort billede

Produktinformation

Wilfa SAM1B-1000 easy melt toaster Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Wilfa
EAN: 7044876027566
Varenr.: 628718-01
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wilfa SAM1B-1000 toastmaskine, 1000 W, sort
369 kr
Til butik
Wilfa SAM1B-1000 toastmaskine, 1000 W, sort billede

Produktinformation

Sandwichgrill med ekstra store varmeplader og let rengøring Drømmer du om sprøde og lækre sandwiches, der samler familien om køkkenbordet? Med Easy melt sandwichgrillen fra Wilfa får du en hverdagsfavorit, der gør det let at lave alt fra klassiske toast t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wilfa
Kategori: Hus & hjem
Farve: black
Størrelse: 285x270x120 mm
EAN: 7044876027566
Varenr.: 6699001184
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wilfa SAM1B-1000 toastmaskine, 1000 W, sort
369 kr
Til butik
Wilfa SAM1B-1000 toastmaskine, 1000 W, sort billede

Produktinformation

Toastmaskine med ekstra store varmeplader og nem rengøring Med denne Easy melt toastmaskine fra Wilfa bliver det let at lave lækre sandwiches til både frokost og aftensmad. De ekstra store varmeplader giver plads til de fleste brødstørrelser, så du kan la...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wilfa
Kategori: Hus & hjem
Farve: black
Størrelse: 285x270x120 mm
EAN: 7044876027566
Varenr.: 6699001184
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Wilfa Easy Melt Toaster
389 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Wilfa Easy Melt SAM1B-1000 sandwichgrill
391 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Wilfa Toaster SAM1B-1000
429 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wilfa SAM1B-1000 toastmaskine, 1000 W, sort
549 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wilfa SAM1B-1000 toastmaskine, 1000 W, sort
549 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wilfa SAM1B-1000 Sandwhichtoaster
599,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort
608 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK368 kr417 krKøb
2Greenline369 kr369 krKøb
3LavprisEl369 kr369 krKøb
4Komplett DK389 kr389 krKøb
5Teknikproffset DK391 kr450 krKøb
6SA-Service.dk429 kr429 krKøb
7BilligVVS DK549 kr549 krKøb
8CompletVVS549 kr549 krKøb
9Homeshop DK599,95 kr599,95 krKøb
10CS MEGASTORE DK608 kr647 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort

PriceData har fulgt prisen på Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort i 85 dage. Laveste pris i perioden er 344 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 369 kr.

Den nuværende pris på 368 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Wilfa SAM1B-1000 Easy Melt - Sandwichtoaster - 1 kW - matsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026368 kr1 kr (0%)
31. maj 2026369 kr23 kr (7%)
21. maj 2026346 kr23 kr (6%)
12. maj 2026369 kr7 kr (2%)
11. maj 2026376 kr7 kr (2%)
9. maj 2026369 kr10 kr (3%)
7. maj 2026379 kr14 kr (4%)
1. maj 2026365 kr14 kr (4%)
24. apr. 2026379 kr10 kr (3%)
23. apr. 2026389 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret