Gå til hovedindhold

Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn

Wild RepublicTøjdyrEAN: 0092389301595
Pris fra 114 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35,95 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wild Republic Plush Toy Squishy Snakes 132 cm Green
114 kr
Til butik
Wild Republic Plush Toy Squishy Snakes 132 cm Green billede

Produktinformation

WILD REPUBLIC tilbyder legende og farverige plysslanger, der er en sjov tilføjelse til enhver samling. Prægede krybdyrlignende teksturer Sublimeringstryk for ekstra detaljer Søde, ikke-skræmmende ansigtstræk Lyse, trendy farver Perfekt til plysslangesamlinger Disse bløde slanger er designet med en kombination af prægede krybdyrlignende teksturer og sublimeringstryk, hvilket giver et detaljeret og realistisk udseende. Deres venlige ansigter er udformet til at fremkalde sjov snarere end frygt, hvilket gør dem til en dejlig tilføjelse til enhver legetøjssamling. De klare og livlige farver er trendy og sikrer, at de skiller sig ud og bringer et strejf af farve til din plysslangesektion. Disse slanger er perfekte til dem, der ønsker at tilføje et legende og unikt præg til deres samling.

Produktspecifikationer

Kategori: Bamser
Artikel nr.: 30159
EAN: 0092389301595
Varenr.: 3448903
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WILD R Snakes Squishy Green
121 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Wild Republic Plys Squishy Snakes 132 cm Grøn
-17%132 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wild Republic Plys Squishy Snakes 132 cm Grøn billede

Produktinformation

WILD REPUBLIC tilbyder legesyge og farverige plys-slanger som en sjov tilføjelse til enhver samling. Prægede reptil-lignende teksturer, Sublimeringsprint for ekstra detaljer, Søde, ikke-uhyggelige ansigtstræk, Lyse, trendy farver, Perfekt til samlinger af plys-slanger, Disse Squishy Snakes er designet med en kombination af prægede reptil-lignende teksturer og sublimeringsprint, der giver et detaljeret og realistisk udseende. Deres venlige ansigter er udformet til at fremkalde sjov snarere end frygt, hvilket gør dem til en dejlig tilføjelse til enhver legetøjssamling. De lyse og livlige farver er trendy og sikrer, at de skiller sig ud og giver et stænk af farve til din sektion med plys-slanger. Disse slanger er perfekte til dem, der ønsker at tilføje et legende og unikt touch til deres samling.

Produktspecifikationer

Kategori: Tøjdyr
EAN: 0092389301595
Varenr.: D23200
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK114 kr153 krKøb
2CS MEGASTORE DK121 kr160 krKøb
3Teknikproffset DK132 kr181 krKøb
4Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn

PriceData har fulgt prisen på Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn i 169 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Wild Republic Bamse - Squishy Slange - 130 cm - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026114 kr10 kr (8%)
25. apr. 2026124 kr6 kr (5%)
22. apr. 2026130 kr2 kr (2%)
9. apr. 2026132 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026131 kr18,95 kr (13%)
5. feb. 2026149,95 kr41,05 kr (21%)
4. feb. 2026191 kr41,05 kr (27%)
17. dec. 2025149,95 kr41,05 kr (21%)
16. dec. 2025191 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret