Gå til hovedindhold

Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0)

WihaArbejdslamperEAN: 4010995457006
Pris fra 685 krtil 964,64 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 279,64 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 615 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 685 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiha pandelampe, med sensor, 500 lumen
685 kr
Til butik
Wiha pandelampe, med sensor, 500 lumen billede

Produktinformation

Wiha pandelampe 500lm MSensor fleksibel og kraftfuld belysning Wiha's pandelampe leverer op til 500 lumen og tilbyder både neutralhvidt (4000 K) og dagenslys (6500 K) lys for optimal synlighed. Med en praktisk bevægelsessensor kan du tænde og slukke

Produktspecifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Arbejdslamper
Størrelse: 94 x 75 x 46 mm
EAN: 4010995457006
Varenr.: 881080725
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0)
707 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wiha pandelampe, med sensor, 500 lumen
729 kr
Til butik
Wiha pandelampe, med sensor, 500 lumen billede

Produktinformation

Wiha pandelampe 500lm MSensor fleksibel og kraftfuld belysning Wiha's pandelampe leverer op til 500 lumen og tilbyder både neutralhvidt (4000 K) og dagenslys (6500 K) lys for optimal synlighed. Med en praktisk bevægelsessensor kan du tænde og slukke

Produktspecifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Arbejdslamper
Størrelse: 94 x 75 x 46 mm
EAN: 4010995457006
Varenr.: 881080725
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiha pandelampe, med sensor, 500 lumen
729 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wiha pandelampe, med sensor, 500 lumen
769 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wiha pandelampe, med sensor, 500 lumen
799 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wiha genopladelig pandelampe m/sensor, 500 lumen
964,64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj685 kr685 krKøb
2CS MEGASTORE DK707 kr746 krKøb
3LavprisEl729 kr729 krKøb
4LavprisVVS729 kr729 krKøb
5Greenline769 kr769 krKøb
6BilligVVS DK799 kr799 krKøb
7EL-GROSSISTEN964,64 kr964,64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0)

PriceData har fulgt prisen på Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 615 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 704 kr.

Den nuværende pris på 685 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Wiha pandelampe 500 lm med bevægelsessensor (45700,0) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026685 kr5 kr (1%)
19. maj 2026680 kr1 kr (0%)
16. maj 2026679 kr1 kr (0%)
15. maj 2026680 kr1 kr (0%)
8. maj 2026679 kr1 kr (0%)
7. maj 2026680 kr5 kr (1%)
2. maj 2026685 kr6 kr (1%)
1. maj 2026679 kr6 kr (1%)
9. apr. 2026685 kr36 kr (6%)
25. mar. 2026649 kr34 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret