Gå til hovedindhold

WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19

ZTEBroer og routereEAN: 6902176118500
Pris fra 1.428 krtil 1.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 491 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.292 kr 21. mar.

Sammenlign priser på WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1428 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZTE MC888B 5G Router WiFi 6
1.428 kr
Til butik
ZTE MC888B 5G Router WiFi 6 billede

Produktinformation

ZTE MC888B - 5G router - Wi-Fi 6 - 2.4/5GHz - 2x Gigabit RJ45, 1x RJ11

Produktspecifikationer

Mærke: ZTE
Artikel nr.: MC888B
EAN: 6902176118500
Varenr.: 1003081348
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Router ZTE MC888B 5G LTE KAT. 19
1.512 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ZTE MC888B 5G Router WiFi 6
1.679 kr
Til butik
ZTE MC888B 5G Router WiFi 6 billede

Produktinformation

Router ZTE MC888B 5G LTE KAT 19 Oplev lynhurtig internetforbindelse med ZTE MC888B 5G LTE Router, der leverer topmoderne teknologi til dit hjem eller kontor. Denne router understøtter KAT 19, hvilket sikrer en stabil og hurtig dataoverførsel med lave late...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ZTE
Kategori: Trådløse Routere
EAN: 6902176118500
Varenr.: 108165
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19
1.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.428 kr1.428 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.512 kr1.512 krKøb
3Ultrashop1.679 kr1.679 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19

PriceData har fulgt prisen på WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19 i 125 dage. Laveste pris i perioden er 1.185 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 1.918 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.433 kr.

Den nuværende pris på 1.428 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for WiFi 6 router ZTE MC888B 5G LTE Cat. 19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.428 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.437 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.446 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.455 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.463 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.472 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.471 kr18 kr (1%)
20. maj 20261.453 kr47 kr (3%)
19. maj 20261.406 kr8 kr (1%)
18. maj 20261.414 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret