Gå til hovedindhold

Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4

WibeKabelbakkerEAN: 7321677161966
Pris fra 1.386 krtil 3.078,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.692,75 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.294,95 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1386 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe T-afgrening 16- 300
1.386 kr
Til butik
Wibe T-afgrening 16- 300 billede

Produktinformation

T-afgrening 16- 300 Produkt beskrivelse: T-afgrening 16- 300 mm kompatibel med KHZSP-KHZSPZ-KHZSP-KHZ-KHZP FZV Tekniske specifikationer: Længde (mm): 1097A (mm): 697

Produktspecifikationer

Mærke: Wibe
Kategori: Foeringsveje kanalskinner
Artikel nr.: 716196
EAN: 7321677161966
Varenr.: 2747736
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
T-afgrening 16 300mm fzv
1.438,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4
3.067 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 16 300 mm FZV T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4
3.078,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.386 kr1.386 krKøb
2MaintainIt1.438,75 kr1.438,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.067 kr3.067 krKøb
4vvsfittings.dk3.078,75 kr3.078,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4 i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.294,95 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.338 kr.

Den nuværende pris på 1.386 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Wibe 16 300 mm FZV - T-afgrening, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.386 kr49,02 kr (4%)
24. maj 20261.336,98 kr49,02 kr (4%)
23. maj 20261.386 kr49,02 kr (4%)
9. maj 20261.336,98 kr42,03 kr (3%)
7. maj 20261.294,95 kr49,05 kr (4%)
6. maj 20261.344 kr49,05 kr (4%)
23. apr. 20261.294,95 kr49,05 kr (4%)
22. apr. 20261.344 kr49,05 kr (4%)
19. apr. 20261.294,95 kr49,05 kr (4%)
18. apr. 20261.344 kr49,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret