Gå til hovedindhold

Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

WibeSanitetEAN: 7321677160723
Pris fra 887 krtil 2.021,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.134,25 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 849,34 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 887 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Bøjning indvendig 90 grader 15- 600
887 kr
Til butik
Wibe Bøjning indvendig 90 grader 15- 600 billede

Produktinformation

Bøjning indvendig 90 grader 15- 600 Produkt beskrivelse: Bøjning indvendig 15-600 mm kompatibel med KHZSPZ-KHZ-KHZP FZV Tekniske specifikationer: A (mm): 997Radius (mm): 268

Produktspecifikationer

Mærke: Wibe
Kategori: Foeringsveje kanalskinner
Artikel nr.: 716072
EAN: 7321677160723
Varenr.: 2747745
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indvendig 90° bøjning 15 600mm fzv
951,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
1.549 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 15 600 mm FZV 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
2.021,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK887 kr926 krKøb
2MaintainIt951,25 kr951,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.549 kr1.748 krKøb
4vvsfittings.dk2.021,25 kr2.021,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 848 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 936 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 874 kr.

Den nuværende pris på 887 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Wibe 15 600 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026887 kr9,95 kr (1%)
24. maj 2026877,05 kr9,95 kr (1%)
23. maj 2026887 kr9,95 kr (1%)
12. maj 2026877,05 kr18,05 kr (2%)
9. maj 2026859 kr9,66 kr (1%)
7. maj 2026849,34 kr9,66 kr (1%)
6. maj 2026859 kr9,66 kr (1%)
23. apr. 2026849,34 kr9,66 kr (1%)
22. apr. 2026859 kr9,66 kr (1%)
19. apr. 2026849,34 kr9,66 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret