Gå til hovedindhold

Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

WibeSanitetEAN: 7321677161843
Pris fra 1.349 krtil 2.992,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.643,5 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259,7 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1349 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Bøjning udvendig 90 grader 15- 500
1.349 kr
Til butik
Wibe Bøjning udvendig 90 grader 15- 500 billede

Produktinformation

Bøjning udvendig 90 grader 15- 500 Produkt beskrivelse: Bøjning udvendig 15-500 mm kompatibel med KHZSP-KHZSPZ-KHZSP-KHZ-KHZP FZV

Produktspecifikationer

Mærke: Wibe
Kategori: Foeringsveje kanalskinner
Artikel nr.: 716184
EAN: 7321677161843
Varenr.: 2747747
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udvendig 90° bøjning 15 500mm fzv
1.400 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
2.849 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 15 500 mm FZV 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
2.992,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.349 kr1.349 krKøb
2MaintainIt1.400 kr1.400 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.849 kr3.048 krKøb
4vvsfittings.dk2.992,5 kr2.992,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 i 169 dage. Laveste pris i perioden er 1.259,7 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.828 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.322 kr.

Den nuværende pris på 1.349 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Wibe 15 500 mm FZV - 90° udvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.349 kr48,56 kr (4%)
24. maj 20261.300,44 kr48,56 kr (4%)
23. maj 20261.349 kr48,56 kr (4%)
9. maj 20261.300,44 kr40,74 kr (3%)
7. maj 20261.259,7 kr49,3 kr (4%)
6. maj 20261.309 kr49,3 kr (4%)
23. apr. 20261.259,7 kr49,3 kr (4%)
22. apr. 20261.309 kr49,3 kr (4%)
19. apr. 20261.259,7 kr49,3 kr (4%)
18. apr. 20261.309 kr49,3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret