Gå til hovedindhold

Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

WibeSanitetEAN: 7321677160716
Pris fra 829 krtil 1.885 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.056 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 793,61 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 829 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Bøjning indvendig 90 grader 15- 500
829 kr
Til butik
Wibe Bøjning indvendig 90 grader 15- 500 billede

Produktinformation

Bøjning indvendig 90 grader 15- 500 Produkt beskrivelse: Bøjning indvendig 15-500 mm kompatibel med KHZSPZ-KHZ-KHZP FZV Tekniske specifikationer: A (mm): 897Radius (mm): 268

Produktspecifikationer

Mærke: Wibe
Kategori: Foeringsveje kanalskinner
Artikel nr.: 716071
EAN: 7321677160716
Varenr.: 2747743
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indvendig 90° bøjning 15 500mm fzv
888,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
1.397 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 15 500 mm FZV 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
1.885 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK829 kr868 krKøb
2MaintainIt888,75 kr888,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.397 kr1.397 krKøb
4vvsfittings.dk1.885 kr1.885 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 793 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 821 kr.

Den nuværende pris på 829 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wibe 15 500 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026829 kr9,77 kr (1%)
24. maj 2026819,23 kr9,77 kr (1%)
23. maj 2026829 kr9,77 kr (1%)
12. maj 2026819,23 kr15,23 kr (2%)
9. maj 2026804 kr10,39 kr (1%)
7. maj 2026793,61 kr10,39 kr (1%)
6. maj 2026804 kr10,39 kr (1%)
23. apr. 2026793,61 kr10,39 kr (1%)
22. apr. 2026804 kr10,39 kr (1%)
19. apr. 2026793,61 kr10,39 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret