Gå til hovedindhold

Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

WibeKabelbakkerEAN: 7321677160709
Pris fra 774 krtil 1.761,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 987,25 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 740,48 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 774 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Bøjning indvendig 90 grader 15- 400
774 kr
Til butik
Wibe Bøjning indvendig 90 grader 15- 400 billede

Produktinformation

Bøjning indvendig 90 grader 15- 400 Produkt beskrivelse: Bøjning indvendig 15-400 mm kompatibel med KHZSPZ-KHZ-KHZP FZV Tekniske specifikationer: A (mm): 797Radius (mm): 268

Produktspecifikationer

Mærke: Wibe
Kategori: Foeringsveje kanalskinner
Artikel nr.: 716070
EAN: 7321677160709
Varenr.: 2747746
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indvendig 90° bøjning 15 400mm fzv
828,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
1.311 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 15 400 mm FZV 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
1.761,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK774 kr813 krKøb
2MaintainIt828,75 kr828,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.311 kr1.311 krKøb
4vvsfittings.dk1.761,25 kr1.761,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 740,48 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 793 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 774 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Wibe 15 400 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026774 kr9,64 kr (1%)
24. maj 2026764,36 kr9,64 kr (1%)
23. maj 2026774 kr9,64 kr (1%)
12. maj 2026764,36 kr14,36 kr (2%)
9. maj 2026750 kr9,52 kr (1%)
7. maj 2026740,48 kr9,52 kr (1%)
6. maj 2026750 kr9,52 kr (1%)
23. apr. 2026740,48 kr9,52 kr (1%)
22. apr. 2026750 kr9,52 kr (1%)
19. apr. 2026740,48 kr9,52 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret