Gå til hovedindhold

Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

WibeSanitetEAN: 7321677160679
Pris fra 647 krtil 1.541,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 894,25 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 642,78 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 647 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bjning indvendig 90, 200 mm, varmgalvaniseret - FZV
647 kr
Til butik
Bjning indvendig 90, 200 mm, varmgalvaniseret - FZV billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Mrker vrige
EAN: 7321677160679
Varenr.: 8037307011
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Bøjning indvendig 90 grader 15- 200
647 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Indvendig 90° Bøjning 15 200Mm Fzv
697,57 kr
Til butik
Indvendig 90° Bøjning 15 200Mm Fzv billede

Produktinformation

90 graders bøjning. KHZSP samles med bøjningen med Samling 19. KHZ og KHZP samles med bøjningen med Samling 21. Indvendig 90° bøjning 15 200mm FZV korrosionsklasse C1;C2;C3;C4 Søgetermer: 8037307011 - - 8037307011 - 7321677160679

Produktspecifikationer

Mærke: Wibe Group
Kategori: Plumbing
EAN: 7321677160679
Varenr.: 8014216724802
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Indvendig 90° bøjning 15 200mm fzv
720 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
1.153 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 15 200 mm FZV 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4
1.541,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK647 kr647 krKøb
2Proshop DK647 kr686 krKøb
3Billigelogvvs.dk697,57 kr697,57 krKøb
4MaintainIt720 kr720 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.153 kr1.153 krKøb
6vvsfittings.dk1.541,25 kr1.541,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 642,78 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 740 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 663 kr.

Den nuværende pris på 647 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Wibe 15 200 mm FZV - 90° indvendig bøjning, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026647 kr4,22 kr (1%)
7. maj 2026642,78 kr4,22 kr (1%)
6. maj 2026647 kr4,22 kr (1%)
23. apr. 2026642,78 kr4,22 kr (1%)
22. apr. 2026647 kr4,22 kr (1%)
19. apr. 2026642,78 kr
18. apr. 2026643 kr
15. apr. 2026642,78 kr
14. apr. 2026643 kr
21. mar. 2026642,78 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret