Gå til hovedindhold

Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170

WhaleLegetøjEAN: 0766478881304
Pris fra 204 krtil 272 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197,8 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Whale servicekit Gusher 8, SK8813
-25%204 kr
Før 272 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Whale servicekit Gusher 8, SK8813 billede

Produktinformation

Servicekit til Gusher 8 Mk3

Produktspecifikationer

Mærke: Whale
Kategori: Whale
EAN: 0766478881304
Varenr.: 53935760441673
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Whale Reservedelssæt til Gusher 8 sk8813
231 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170
272 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk204 kr204 krKøb
2Watski DK231 kr231 krKøb
3Anyparts272 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170

PriceData har fulgt prisen på Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 197,8 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 228 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Whale servicekit Gusher 8, SK8813 - 1580170 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026204 kr27 kr (12%)
14. maj 2026231 kr1,2 kr (1%)
12. maj 2026232,2 kr6,8 kr (3%)
11. maj 2026239 kr6,8 kr (3%)
8. maj 2026232,2 kr6,8 kr (3%)
26. apr. 2026239 kr15,4 kr (7%)
19. apr. 2026223,6 kr17,2 kr (8%)
17. apr. 2026206,4 kr8,6 kr (4%)
16. apr. 2026197,8 kr41,2 kr (17%)
23. feb. 2026239 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret