Gå til hovedindhold

Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241

WhaleLegetøjEAN: 0766478943927
Pris fra 247 krtil 337 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 241,2 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Whale adapter hun 1/2''-15 mm
-27%247 kr
Før 337 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Whale adapter hun 1/2''-15 mm billede

Produktinformation

Messingadapter til bådens ferskvandssystem Whale adapter hun 1/2" 15 mm er en messingfitting til bådens ferskvandssystem. Den forbinder komponenter med 1/2" BSP han-gevind til 15 mm rør i Whale Quick Connect-systemet og bruges typisk ved tilslu

Produktspecifikationer

Mærke: Whale
Kategori: Whale
EAN: 0766478943927
Varenr.: 53935806972233
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Whale Adapter Hun, 1/2"-15mm, Messing
297 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241
337 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk247 kr247 krKøb
2Watski DK297 kr297 krKøb
3Anyparts337 kr337 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241

PriceData har fulgt prisen på Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241 i 142 dage. Laveste pris i perioden er 241,2 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Whale adapter hun 1/2''-15 mm - 1580241 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026247 kr34 kr (12%)
25. maj 2026281 kr13 kr (4%)
22. maj 2026294 kr13,2 kr (5%)
12. maj 2026280,8 kr16,2 kr (5%)
11. maj 2026297 kr16,2 kr (6%)
8. maj 2026280,8 kr16,2 kr (5%)
5. maj 2026297 kr6,84 kr (2%)
4. maj 2026290,16 kr6,84 kr (2%)
3. maj 2026297 kr6,84 kr (2%)
28. apr. 2026290,16 kr8,76 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret