Gå til hovedindhold

Hager Kabelkanal komplet lf 60230 ph

HagerSanitetEAN: 4012740825894
Pris fra 432 krtil 473,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41,75 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 427 kr 6. maj

Sammenlign priser på Kabelkanal komplet lf 60230 ph og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 432 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal Kompl.lf 60230 Ph
432 kr
Til butik
Kabelkanal Kompl.lf 60230 Ph billede

Produktinformation

Kabelkanal komplet type LF 60230 PH

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Tehalit - Varekatalog
EAN: 4012740825894
Varenr.: 24165
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABELKANAL KOMPLET LF 60230 PH
433,29 kr
Til butik
KABELKANAL KOMPLET LF 60230 PH billede

Produktinformation

Kabelkanal komplet type LF 60230 PH Profil i bunden 3 stk. gør det muligt at montere skillespor type M 2026 (tilbehør) Standardlængde er 2 meter, men på bestilling kan kanalen leveres i den længde, der passer dig, op til 6 meter. Du sparer tid og penge, o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HAGER
Kategori: Kabler
EAN: 4012740825894
Varenr.: 15842563260751
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelkanal komplet lf 60230 ph
473,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelkanal komplet lf 60230 ph koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelkanal komplet lf 60230 ph koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk432 kr432 krKøb
2EL-GROSSISTEN433,29 kr433,29 krKøb
3MaintainIt473,75 kr473,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelkanal komplet lf 60230 ph

PriceData har fulgt prisen på Kabelkanal komplet lf 60230 ph i 173 dage. Laveste pris i perioden er 418 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 616,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 465 kr.

Den nuværende pris på 432 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Kabelkanal komplet lf 60230 ph. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Kabelkanal komplet lf 60230 ph de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026432 kr1,29 kr (0%)
24. maj 2026433,29 kr1,29 kr (0%)
8. maj 2026432 kr5 kr (1%)
6. maj 2026427 kr40,33 kr (9%)
5. maj 2026467,33 kr40,33 kr (9%)
24. apr. 2026427 kr40,33 kr (9%)
23. apr. 2026467,33 kr40,33 kr (9%)
24. mar. 2026427 kr40,33 kr (9%)
23. mar. 2026467,33 kr40,33 kr (9%)
20. mar. 2026427 kr40,33 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret