Gå til hovedindhold

WEXØE Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk.

WEXØEAfdækningEAN: 5703472335278
Pris fra 140 krtil 1.288 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.148 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125,19 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lampeudtag ph og lufttæt forfradåse
140 kr
Til butik
Lampeudtag ph og lufttæt forfradåse billede

Produktinformation

Lampeudtag 5-polet model Wexøe WLU i farven PerleHvid, samt Kaiser lufttæt forfra dåse model 9264-22

Produktspecifikationer

Mærke: Wexøe
Kategori: lampeudtag
EAN: 5703472335278
Varenr.: 7916011144
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wexøe lampeudtag perlehvid, WLU Ø80, inklusiv lufttæt forfradåse 9264-22
175 kr
Til butik
Wexøe lampeudtag perlehvid, WLU Ø80, inklusiv lufttæt forfradåse 9264-22 billede

Produktinformation

Lampeudtag 5polet model Wexøe WLU i farven PerleHvid, samt Kaiser lufttæt forfra dåse model 9264-21Lampeudtag til montering af lamper nedhængt i udtag med maksimal vægt på 5kg eller som tilslutningssted for lamper i ophæng. Lampeudtaget er forsynet med kl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wexøe
Kategori: Afdækning
EAN: 5703472335278
Varenr.: 7916011144
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk.
1.213 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WEXØE Lampeudtag og lufttæt forfradåse perlehvid - (10 stk.)
1.288 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt140 kr140 krKøb
2vvsfittings.dk175 kr175 krKøb
3WATTOO.DK1.213 kr1.213 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.288 kr1.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk.

PriceData har fulgt prisen på Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk. i 177 dage. Laveste pris i perioden er 125,19 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Wexe Lampeudtag WLU, 80, perlehvid, inkl. lufttt Kaiser forfradse - 10 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026140 kr13,31 kr (11%)
24. maj 2026126,69 kr13,31 kr (10%)
23. maj 2026140 kr13,31 kr (11%)
17. maj 2026126,69 kr3,5 kr (3%)
9. maj 2026130,19 kr5 kr (4%)
7. maj 2026125,19 kr18,56 kr (13%)
6. maj 2026143,75 kr18,56 kr (15%)
23. apr. 2026125,19 kr18,56 kr (13%)
22. apr. 2026143,75 kr18,56 kr (15%)
19. apr. 2026125,19 kr16,06 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret