Gå til hovedindhold

Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur

Weta WorkshopSamleobjekterEAN: 9420024742921
Pris fra 339,95 krtil 495 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 155,05 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ringenes Herre Figur - King Aragorn - Mini Epics - 19 Cm
339,95 kr
Til butik
Ringenes Herre Figur - King Aragorn - Mini Epics - 19 Cm billede

Produktinformation

Spred nyheden, ring alle klokkerne, denne konge er vendt tilbage. Efter at have arbejdet hårdt og...

Produktspecifikationer

Kategori: legetøj|figurer og legesæt|samlefigurer
EAN: 9420024742921
Varenr.: 701336
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Weta Workshop Ringenes Herre-trilogien - Kong Aragorn Figur Mini Epics
373 kr
Til butik
Weta Workshop Ringenes Herre-trilogien - Kong Aragorn Figur Mini Epics billede

Produktinformation

Aragorn er ikke længere en ydmyg ranger, men vender denne gang tilbage som den retmæssige konge. Spred nyheden, ring med alle klokkerne, denne konge er vendt tilbage. Efter at have arbejdet hårdt og forsvaret landet i frontlinjen har vores team belønnet Aragorn™ med den kongelige stil, han fortjener. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Samlergenstande
EAN: 9420024742921
Varenr.: D15592
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur
382 kr
Til butik
Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur billede

Produktinformation

Engang en ydmyg ranger træder Aragorn nu frem som den retmæssige konge. Kaldet er kommet - spred budskabet, ring med klokkerne, for kongen er vendt tilbage. Efter utrætteligt at have forsvaret landene fra skyggerne, har vores team givet Aragorn™ den kongelige transformation, han så retmæssigt fortjener. Med en højde på 20 cm bringer dette samleobjekt kongens tapperhed og styrke i skarpt fokus og fanger hans kongelige tilstedeværelse i al dens herlighed.

Produktspecifikationer

Kategori: Merchandise
Artikel nr.: 865004292
EAN: 9420024742921
Varenr.: 3342877
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lord of the Rings King Aragorn - Mini Epics Figur - GEEKD.dk
495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk339,95 kr339,95 krKøb
2Teknikproffset DK373 kr422 krKøb
3Proshop DK382 kr421 krKøb
4Geekd495 kr495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur

PriceData har fulgt prisen på Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur i 136 dage. Laveste pris i perioden er 311 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 373 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 334 kr.

Den nuværende pris på 339,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Weta Workshop - Lord of the Rings Trilogy - King Aragorn Figure Mini Epics - Figur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026339,95 kr33,05 kr (9%)
28. maj 2026373 kr33,05 kr (10%)
24. maj 2026339,95 kr33,05 kr (9%)
23. maj 2026373 kr33,05 kr (10%)
19. maj 2026339,95 kr18,95 kr (6%)
23. jan. 2026321 kr10 kr (3%)
22. jan. 2026311 kr2 kr (1%)
21. jan. 2026313 kr2 kr (1%)
20. jan. 2026315 kr2 kr (1%)
19. jan. 2026317 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret