Gå til hovedindhold

Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g

Wet n WildHighlightere og luminizereEAN: 4049775532121
Pris fra 48,95 krtil 65 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16,05 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g
-25%48,95 kr
Før 65 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g billede

Produktinformation

Wet n Wild Megaglo Highlighting Powder Precious Petals 5,4 g

Produktspecifikationer

Mærke: wet n wild
Kategori: Concealer og Highlighter
EAN: 4049775532121
Varenr.: 4049775532121
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wet n Wild Mega Glo Highlighting Powder Precious Petals 5,4g
-41%51 kr
Før 86 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wet n Wild Mega Glo Highlighting Powder Precious Petals 5,4g billede

Produktinformation

Mege Glo Highlightling Powder fra Wet'n Wild er den ultimative highlighter til at fremhæve dine bedste ansigtstræk. Highlighteren er højpigmenteret og perfekt til at lægge glød på for eksempel kindbenene, pandebenet og læbebuen.

Produktspecifikationer

Mærke: Wet n Wild
Kategori: Highlighter
Artikel nr.: E321B
EAN: 4049775532121
Varenr.: 3095402
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Wet n Wild Mega Glo Highlighting Powder Precious Petals 5,4g
63 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wet n Wild Megalast Mega Glo Highlighting Powder Precious Petals
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk48,95 kr48,95 krKøb
2Cocopanda DK51 kr51 krKøb
3Teknikproffset DK63 kr112 krKøb
4Lyko DK65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g

PriceData har fulgt prisen på Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g i 175 dage. Laveste pris i perioden er 48,95 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 48,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Wet n Wild - Megaglo Highlighting Powder Precious Petals - 5,4 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202648,95 kr2,05 kr (4%)
23. maj 202651 kr2,05 kr (4%)
20. apr. 202648,95 kr14,05 kr (22%)
19. apr. 202663 kr14,05 kr (29%)
8. feb. 202648,95 kr16,05 kr (25%)
7. feb. 202665 kr16,05 kr (33%)
5. feb. 202648,95 kr16,05 kr (25%)
4. feb. 202665 kr16,05 kr (33%)
5. jan. 202648,95 kr16,05 kr (25%)
4. jan. 202665 kr16,05 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret