Gå til hovedindhold

Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul

WestinFiskeriEAN: 5707549491591
Pris fra 799 krtil 799,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 0,95 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul
799 kr
Til butik
Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul billede

Produktinformation

Krafig spinnerstang med korkhåndtag - anbefales tilåfiskeri efter laks, havørred og gedde og havørredfiskeri ved kysten

Produktspecifikationer

Mærke: Westin
Kategori: Spinnestang til fastspolehjul
Farve: Delt
Størrelse: 303cm
EAN: 5707549491591
Varenr.: WE-W221-1012-MH
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Westin W2 Spin 2-delt
799 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Westin W2 Spin
799 kr
Til butik
Westin W2 Spin billede

Produktinformation

Westin W2 Spin Westin W2 Spin er en alsidig spinnestang, udviklet til spinnefiskeri. Den byder på en hurtig og præcis aktion med masser af føling, så du tydeligt mærker selv de mindste hug. Stangen er let, velafbalanceret og har styrken til sikre modhug o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Westin
Kategori: Spinnestænger
EAN: 5707549491591
Varenr.: FERW221-1012-MH
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Westin W2 2 delt Spinnestang W2 Spin 10,1 MH 10-40g
799 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Westin W2 Spin 2sec, 10,1 fod - 10-40 g
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk799 kr799 krKøb
2Sportdres Fiskegrej.dk799 kr799 krKøb
3Almas Park & Fritid799 kr799 krKøb
4Outdoor i Centrum799 kr799 krKøb
5Pro Outdoor799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul

PriceData har fulgt prisen på Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul i 86 dage. Den nuværende pris er 799 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Westin W2 Spin 10'1"/303cm, 10-40g, 2-delt - Spinnestang til fastspolehjul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret