Gå til hovedindhold

Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion

WeraRedskaberEAN: 4013288222817
Pris fra 365 krtil 597,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 232,5 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 411 A RA T-handle adapter screwdriver
365 kr
Til butik
Wera 411 A RA T-handle adapter screwdriver billede

Produktinformation

Wera 411 A RA - T-håndtag adapter skruetrækker - 45 mm - 1/4" - fin

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05023460001
EAN: 4013288222817
Varenr.: 1000792194
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 411 A RA - T-håndtag adapter skruetrækker - 45 mm - 1/4 - fin
444 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 411 A RA
452 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wera T-håndtag skruetrækker, serie 400 - 1/4" drev, 45 mm
-2%529 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion
540 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wera T-håndtag skruetrækker, serie 400 - 1/4" drev, 45 mm
-2%549 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion
597,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK365 kr365 krKøb
2CS MEGASTORE DK444 kr483 krKøb
3Proshop DK452 kr491 krKøb
4Boligcenter DK529 kr529 krKøb
5Elvvs.dk540 kr540 krKøb
6Vivas DK549 kr628 krKøb
7vvsfittings.dk597,5 kr597,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion

PriceData har fulgt prisen på Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion i 170 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 454 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 417 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Wera Tværgrebs skruetrækker 411 A RA Tværgrebs-adapterskruetrækker med skraldefunktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026365 kr79 kr (18%)
13. maj 2026444 kr79 kr (22%)
20. apr. 2026365 kr76 kr (17%)
17. apr. 2026441 kr7 kr (2%)
14. apr. 2026448 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026452 kr49,87 kr (12%)
7. apr. 2026402,13 kr13,13 kr (3%)
6. apr. 2026389 kr13,13 kr (3%)
3. apr. 2026402,13 kr6,25 kr (2%)
29. mar. 2026395,88 kr52,12 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret