Gå til hovedindhold

Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke

WeraRedskaberEAN: 4013288018137
Pris fra 310 krtil 539 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 310 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetrækkersæt 932/918/6
-55%310 kr
Før 688,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skruetrækkersæt 932/918/6 billede

Produktinformation

Dette værktøjssæt er omhyggeligt sammensat for at imødekomme kravene fra både den professionelle håndværker og den engagerede gør-det-selv person. Vælg dette sæt, hvis du står overfor opgaver, der kræver både skruetrækning og mejsling med stor præcision o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækker og skruetrækkersæt
EAN: 4013288018137
Varenr.: 227034
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke
361 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 932/918 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele
362 kr
Til butik
Wera 932/918 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele billede

Produktinformation

Wera skruemejsel til at skrue, mejsle, stemme og løsne fastsiddende skruer med. Med flerkomponent Kraftform greb til hurtigt og skånsomt arbejde. Kraftform Plus: Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer overførsel af store m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækkere
Farve: yellow/black
Størrelse: 7 dele
EAN: 4013288018137
Varenr.: 881703140
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera 932/918 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele
369 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 932/918/6 Skruetrækkersæt Kraftform : Skruemejslen + rack, 6 dele
464 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 932/918 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele
499 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 932/918 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele
499 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKERSÆT LK/PZ 932/918/6
511,97 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruetrækkersæt Wera Kraftform 6 dele - lige kærv og Pozidriv
519 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruetrækkersæt Wera Kraftform 6 dele - lige kærv og Pozidriv
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk310 kr310 krKøb
2CS MEGASTORE DK361 kr400 krKøb
3LavprisVærktøj362 kr362 krKøb
4CompletVVS369 kr369 krKøb
5Proshop DK464 kr503 krKøb
6BilligVVS DK499 kr499 krKøb
7LavprisVVS499 kr499 krKøb
8EL-GROSSISTEN511,97 kr511,97 krKøb
9Boligcenter DK519 kr519 krKøb
10Vivas DK539 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke

PriceData har fulgt prisen på Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke i 182 dage. Laveste pris i perioden er 310 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 310 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Wera Kraftform Plus - Series 900 932/918 - Skruetrækkersæt - 6 stykker - i bakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026310 kr52 kr (14%)
30. maj 2026362 kr52 kr (17%)
23. maj 2026310 kr56 kr (15%)
22. maj 2026366 kr56 kr (18%)
15. maj 2026310 kr61 kr (16%)
14. maj 2026371 kr61 kr (20%)
2. maj 2026310 kr67 kr (18%)
1. maj 2026377 kr67 kr (22%)
18. apr. 2026310 kr62 kr (17%)
17. apr. 2026372 kr62 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret