Gå til hovedindhold

Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele

WeraSkruetrækkereVDE-certificeretProfessionelt elektrisk arbejdeEAN: 4013288229557

Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 med 26 dele til professionelt elektrisk arbejde. VDE-certificeret til 1000V med ergonomiske Kraftform håndgreb. Læs mere

Pris fra 779 krtil 1.399 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 764 kr 12. maj

Sammenlign priser på Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele
779 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 05006617001 Lige skruetrækker 26 dele
780 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
-20%827 kr
Før 1.038 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruetrækkersæt Wera - 26 dele - lige/PH/PZ/TX
-8%839 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruetrækkersæt Wera - 26 dele - lige/PH/PZ/TX
-8%859 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
879 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wera 05006617001 Lige skruetrækker 26 dele
929 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetrækkersæt KK VDE BigPack 1, 26 dele
-38%1.063,97 kr
Før 1.708,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
1.099 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRAFTFORM KOMPAKT VDE BIG PACK 1
1.138,8 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kraftform kompakt vde big pack 1
1.226,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
-10%1.259 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera Kraftfrom Kompakt VDE Big Pack, skruetrækkersæt, 26 dele
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK779 kr818 krKøb
2CompuMail DK780 kr780 krKøb
3LavprisVærktøj827 kr827 krKøb
4Boligcenter DK839 kr839 krKøb
5Vivas DK859 kr928 krKøb
6Greenline879 kr879 krKøb
7Ultrashop929 kr929 krKøb
8Globaltools.dk1.063,97 kr1.063,97 krKøb
9LavprisEl1.099 kr1.099 krKøb
10EL-GROSSISTEN1.138,8 kr1.138,8 krKøb
11MaintainIt1.226,25 kr1.226,25 krKøb
12BilligVVS DK1.259 kr1.259 krKøb
13CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1

Wera

Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 med 26 dele til professionelt elektrisk arbejde. VDE-certificeret til 1000V med ergonomiske Kraftform håndgreb.

• vde skruetrækkersæt
• elektriker værktøj
• isolerede skruetrækkere
• kraftform
• wera big pack
• Professionelt elektrisk arbejde
• VDE-certificeret

Beskrivelse

Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 er et komplet professionelt skruetrækkersæt med 26 dele, specielt designet til elektrisk arbejde. Sættet indeholder 2 ergonomiske Kraftform håndgreb og 24 VDE-certificerede udskiftningsklinger, hver 157 mm lange. Alle dele er stykvis testet ved 10.000V for sikker brug ved op til 1.000V. Take it easy værktøjsfinder med farvekodning og lasergraverede størrelser gør det nemt at finde det rigtige værktøj. De ergonomiske Kraftform Plus greb forebygger vabler og sikrer optimal kraftoverførsel. Leveres i robust tekstilrulletaske for praktisk transport og opbevaring.

Specifikationer

mål:200 x 110 x 85 mm
torx:TX8, TX9, TX10, TX15, TX20, TX25, TX30
flade:2,5x0,4, 3,5x0,6, 4,0x0,8, 5,5x1,0, 6,5x1,2 mm
vægt:904 gram
klinger:24 VDE-udskiftningsklinger à 157 mm
phillips:PH1, PH2
sekskant:2,5, 3,0, 4,0, 5,0 mm
håndgreb:2 x 817 VDE Kraftform
pozidrive:PZ1, PZ2
antal_dele:26 stk
opbevaring:Tekstilrulletaske
produceret_i:Tjekkiet
arbejdsspænding:1.000V
vde_certificering:IEC 60900, testet ved 10.000V

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad betyder VDE-certificering?

VDE-certificering betyder at værktøjet er testet og godkendt til elektrisk arbejde op til 1.000V. Hver del er individuelt testet ved 10.000V for maksimal sikkerhed.

Er skruetrækkerne isolerede?

Ja, alle 24 udskiftningsklinger er VDE-isolerede og sikre til brug ved elektrisk installation og reparation op til 1.000V arbejdsspænding.

Hvordan fungerer Take it easy systemet?

Take it easy er Weras farvekodningssystem hvor hver profil har sin egen farve, og størrelserne er lasergraveret. Det gør det hurtigt at finde det rigtige værktøj.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele

PriceData har fulgt prisen på Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele i 116 dage. Laveste pris i perioden er 730 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 802 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 779 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 Skruetrækkersæt - 26 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026779 kr5 kr (1%)
27. maj 2026774 kr7 kr (1%)
25. maj 2026781 kr9 kr (1%)
24. maj 2026772 kr6 kr (1%)
23. maj 2026778 kr7 kr (1%)
22. maj 2026785 kr8 kr (1%)
19. maj 2026777 kr6 kr (1%)
18. maj 2026783 kr8 kr (1%)
17. maj 2026775 kr6 kr (1%)
16. maj 2026781 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret