Gå til hovedindhold

Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm

WeraSkruetrækkereEAN: 4013288156051
Pris fra 259 krtil 530 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 271 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 187 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB Ratcheting-skruetrækker med bitsæt
259 kr
Til butik
Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB Ratcheting-skruetrækker med bitsæt billede

Produktinformation

Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB Ratcheting-skruetrækker med bits Opdag den innovative Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB ratcheting-skruetrækker, designet til at gøre skruopgaver hurtigere og mere effektive. Denne skruetrækker kombinerer ergonomisk desig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Kategori: skal sorteres
EAN: 4013288156051
Varenr.: 97962
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB, 7 dele
366 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bitsskruetrækker Wera Kraftform Kompakt 27 RA
-44%373,75 kr
Før 671,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bitsskruetrækker Wera Kraftform Kompakt 27 RA billede

Produktinformation

Dette innovative værktøj er designet som en avanceret skraldeskruetrækker, der er tilpasset til at optimere effektiviteten og brugervenligheden i et bredt spektrum af opgaver. Værktøjet kendetegnes ved sin indbyggede skraldemekanisme og et smart magasinsy...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Løse bits
EAN: 4013288156051
Varenr.: 99004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm
530 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop259 kr259 krKøb
2Proshop DK366 kr405 krKøb
3Globaltools.dk373,75 kr373,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK530 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 556 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt 27 RA 1 SB - Ratcheting-skruetrækker med bitsæt - 6.35 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026259 kr107 kr (29%)
24. maj 2026366 kr107 kr (41%)
20. maj 2026259 kr114,75 kr (31%)
18. maj 2026373,75 kr114,75 kr (44%)
16. maj 2026259 kr114,75 kr (31%)
15. maj 2026373,75 kr114,75 kr (44%)
28. apr. 2026259 kr114,75 kr (31%)
27. apr. 2026373,75 kr114,75 kr (44%)
24. apr. 2026259 kr114,75 kr (31%)
23. apr. 2026373,75 kr114,75 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret