Gå til hovedindhold

Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m

WeraRedskaberEAN: 4013288222190
Pris fra 213 krtil 354 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 141 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Bicycle Set 15 Tire jack set 5 Dele
213 kr
Til butik
Wera Bicycle Set 15 Tire jack set 5 Dele billede

Produktinformation

Wera Bicycle Set 15 - dæk donkraft sæt - 5 stykker - 1/4" - 10 N·m

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05004182001
EAN: 4013288222190
Varenr.: 1000784711
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m
225 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Bicycle Set 15
225 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Cykelsæt 15, 5 Dele
354 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK213 kr213 krKøb
2CS MEGASTORE DK225 kr264 krKøb
3Proshop DK225 kr264 krKøb
4Elvvs.dk354 kr354 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m

PriceData har fulgt prisen på Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m i 182 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 39% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Wera Bicycle Set 15 - Tire jack set - 5 stykker - 1/4 - 10 N·m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026213 kr35 kr (14%)
28. maj 2026248 kr41 kr (14%)
18. maj 2026289 kr60 kr (17%)
12. maj 2026349 kr127 kr (57%)
25. mar. 2026222 kr9 kr (4%)
23. mar. 2026213 kr13 kr (6%)
17. mar. 2026226 kr4 kr (2%)
11. mar. 2026222 kr4 kr (2%)
7. mar. 2026218 kr13 kr (6%)
23. feb. 2026231 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret