Gå til hovedindhold

Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm

WeraRedskaberEAN: 4013288004826
Pris fra 170,63 krtil 283 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 112,37 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170.63 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Topskruetrækker 395- 9 mm
-30%170,63 kr
Før 243,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Topskruetrækker 395- 9 mm billede

Produktinformation

Dette innovative værktøj er en essentiel skruetrækker, som er skræddersyet til at opnå top præcision og langvarig holdbarhed under anvendelse. Konstruktionen af værktøjet omfatter en forlænget, sekskantet blade fremstillet af højkvalitets krom-vanadiumstå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Topskruetrækker
EAN: 4013288004826
Varenr.: 127165
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WERA 395 topnøgleskruetrækker, 9 x 125 mm
212,39 kr
Til butik
WERA 395 topnøgleskruetrækker, 9 x 125 mm billede

Produktinformation

Kvalitets topnøgle-skruetrækker fra Wera. Flerkomponent Kraftform greb til høj arbejdshastighed og særlig ergonomisk skruning. Kraftform Plus: Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel. Sekskantet rulles...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 4013288004826
Varenr.: 15843657351503
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 395 Topnøgleskruetrækker, 9.0 mm x 125 mm
226 kr
Til butik
Wera 395 Topnøgleskruetrækker, 9.0 mm x 125 mm billede

Produktinformation

Kvalitets topnøgle-skruetrækker fra Wera. Flerkomponent Kraftform greb til høj arbejdshastighed og særlig ergonomisk skruning. Kraftform Plus: Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel. Sekskantet rullesikring mod rullen væk. Med grebsmarkering, der gør det lettere at finde og sortere værktøjet. Til skruer med udvendig sekskant.

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 5029420001
EAN: 4013288004826
Varenr.: 2671118
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Topskruetrk. 9,0mm Wera 395
274 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm
283 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk170,63 kr170,63 krKøb
2EL-GROSSISTEN212,39 kr212,39 krKøb
3Proshop DK226 kr265 krKøb
4Elvvs.dk274 kr274 krKøb
5CS MEGASTORE DK283 kr322 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 212,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 170,63 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Wera 395, Sort, Grøn, 1 stk, Krom, 9 mm, 10,5 cm, 12,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026170,63 kr41,76 kr (20%)
30. maj 2026212,39 kr41,76 kr (24%)
23. maj 2026170,63 kr41,76 kr (20%)
22. maj 2026212,39 kr41,76 kr (24%)
15. maj 2026170,63 kr41,76 kr (20%)
14. maj 2026212,39 kr41,76 kr (24%)
2. maj 2026170,63 kr37,37 kr (18%)
1. maj 2026208 kr37,37 kr (22%)
18. apr. 2026170,63 kr16,37 kr (9%)
17. apr. 2026187 kr16,37 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret