Gå til hovedindhold

Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g

WeraRedskaberEAN: 4013288004246
Pris fra 59 krtil 95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 29. maj

Sammenlign priser på Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 367 Kraftform skruetrækker, Torx kærv, TX20
59 kr
Til butik
Wera 367 Kraftform skruetrækker, Torx kærv, TX20 billede

Produktinformation

Kvalitets Kraftform Plus skruetrækker. Flerkomponent Kraftform greb til hurtigt og skånsomt arbejde. Kraftform Plus: Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner garanterer stor momentoverførsel. Wera Black Point spidsen og en avancere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Skruetrækkere
Farve: green
Størrelse: TX20 x 100mm
EAN: 4013288004246
Varenr.: 853021370
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g
61,91 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skruetrækker TX 20 Wera 367
71 kr
Til butik
Skruetrækker TX 20 Wera 367 billede

Produktinformation

Wera Kvalitets Kraftform Plus skruetrækker. Flerkomponent Kraftform greb til hurtigt og skånsomt arbejde. Kraftform Plus: Hårde grebszoner til høj arbejdshastighed, mens bløde grebszoner sikrer stor momentoverførsel. Wera Black Point-spidsen og en avancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skruetrækkere med torx kærv
EAN: 4013288004246
Varenr.: 229422
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 367 TORX®-skruetrækker, TX 20 x 100 mm
73 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skruetrækker 367-tx 20
-30%73,59 kr
Før 105,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER 367 TORX 20 100MM
85,05 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WERA 367 TORX skruetrækker, TX 20 x 100 mm
87,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 367 Kraftform skruetrækker, Torx kærv, TX20
89 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 367 Kraftform skruetrækker, Torx kærv, TX20
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj59 kr59 krKøb
2CS MEGASTORE DK61,91 kr100,91 krKøb
3Elvvs.dk71 kr71 krKøb
4Proshop DK73 kr112 krKøb
5Globaltools.dk73,59 kr73,59 krKøb
6EL-GROSSISTEN85,05 kr85,05 krKøb
7vvsfittings.dk87,5 kr87,5 krKøb
8LavprisVVS89 kr89 krKøb
9BilligVVS DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g

PriceData har fulgt prisen på Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wera 367 TORX®-skruetrækker, 22 mm, 130 mm, 22 mm, 29 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202659 kr1 kr (2%)
29. maj 202658 kr1 kr (2%)
26. maj 202659 kr1 kr (2%)
11. maj 202658 kr1 kr (2%)
9. maj 202659 kr2,91 kr (5%)
8. maj 202661,91 kr2,91 kr (5%)
7. maj 202659 kr1 kr (2%)
4. maj 202658 kr1 kr (2%)
21. mar. 202659 kr5 kr (8%)
20. mar. 202664 kr5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret