Gå til hovedindhold

Wera Werk Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm

Wera WerkRedskaberEAN: 4013288204370
Pris fra 343 krtil 524 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 05004356001 taske til opbevaring af værktøj Sort Plast, Polyester
343 kr
Til butik
Wera 05004356001 taske til opbevaring af værktøj Sort Plast, Polyester billede

Produktinformation

Wera 05004356001. Produktfarve: Sort, Materiale: Plast, Polyester, Beskyttelsesfunktioner: Fugtbestandig. Bredde: 100 mm, Dybde: 100 mm, Højde: 295 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 5004356001
EAN: 4013288204370
Varenr.: 1000949139
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 2go 7 High Tool Box
-4%363 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm
365 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Værktøjstaske 2go7
524 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK343 kr343 krKøb
2Proshop DK363 kr402 krKøb
3CS MEGASTORE DK365 kr404 krKøb
4Elvvs.dk524 kr524 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm i 162 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 363 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Wera 05004356001, Sort, Plast, Polyester, Moisture resistant, 100 mm, 100 mm, 295 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026343 kr24 kr (7%)
28. maj 2026367 kr2 kr (1%)
26. maj 2026369 kr2 kr (1%)
25. maj 2026371 kr2 kr (1%)
24. maj 2026373 kr2 kr (1%)
23. maj 2026375 kr4 kr (1%)
9. maj 2026379 kr15 kr (4%)
16. apr. 2026364 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026365 kr6 kr (2%)
27. jan. 2026359 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret