Gå til hovedindhold

Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort

WengerKufferter og taskerEAN: 7613329182208
Pris fra 220 krtil 449 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 14. maj

Sammenlign priser på Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort
220 kr
Til butik
Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort billede

Produktinformation

Wenger XE Tryal - Rygsæk til notebook - med tabletlomme - 15.6" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Artikel nr.: 612735
EAN: 7613329182208
Varenr.: 1001396903
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wenger XE Tryal - Rygsæk til notebook - med tabletlomme - 15.6 - sort
274 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wenger XE Rygsæk 15.6 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort
319 kr
Til butik
Wenger XE Rygsæk 15.6 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort billede

Produktinformation

Wenger XE Rygsæk 156 Oplev den perfekt kombination af stil, funktionalitet og holdbarhed med Wenger XE Rygsæk 156. Denne rygsæk er fremstillet af 85% polyester og 15% polyvinylchlorid (PVC), hvilket gør den robust og vandafvisende – ideel til både

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Kategori: Tasker & Etuier til Bærbar
EAN: 7613329182208
Varenr.: 76115
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wenger XE Tryal Rygsæk til Laptop 15.6" | Sort
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK220 kr220 krKøb
2CS MEGASTORE DK274 kr313 krKøb
3Ultrashop319 kr319 krKøb
4Proshop DK449 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort

PriceData har fulgt prisen på Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Wenger XE Rygsæk 15.6" 85 % polyester 15% polyvinyl chloride (PVC) Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026220 kr2 kr (1%)
30. maj 2026222 kr95 kr (30%)
28. maj 2026317 kr10 kr (3%)
27. maj 2026307 kr1 kr (0%)
25. maj 2026306 kr11 kr (3%)
20. maj 2026317 kr98 kr (45%)
14. maj 2026219 kr3 kr (1%)
6. maj 2026222 kr1 kr (0%)
2. maj 2026223 kr94 kr (30%)
30. apr. 2026317 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret