Gå til hovedindhold

"Wenger Legacy Double-Gusset BC Notebook Tasche 16"" Zoll schwarz"

WengerKufferter og taskerEAN: 7613329008065
Pris fra 317 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på "Wenger Legacy Double-Gusset BC Notebook Tasche 16"" Zoll schwarz" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wenger Legacy Bæretaske 16" Nylon Polyester Sort Grå
317 kr
Til butik
Wenger Legacy Bæretaske 16" Nylon Polyester Sort Grå billede

Produktinformation

Wenger Legacy Double-Gusset - Bæretaske til notebook - 16" - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Artikel nr.: 600648
EAN: 7613329008065
Varenr.: 991712638
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computertaske 16" WENGER Legacy - sort/grå
-2%499 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Computertaske 16" WENGER Legacy - sort/grå billede

Produktinformation

Elegant computertaske til arbejde og pendlingWENGER Legacy er en stilren computertaske designet til daglig brug. Den rummer en bærbar op til 16" (40,6 cm) og giver dig et professionelt look i sort og grå. Tasken har skulderrem og bærehanke, så du nemt kan komme fra møde til møde.Praktisk indretning og robust materialeTasken er udført i polyester og byder på en klassisk briefcase-form med flere lynlåsrum til laptop, dokumenter og tilbehør. Fronten er prydet med et diskret logo og en grå midterstribe, der giver et moderne udtryk.Type: Briefcase / computertaskePasser til bærbar: Op til 40,6 cm (16")Materiale: PolyesterFarve: Sort og gråVægt: 1,3 kgVolumen: 16 l...

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Kategori: Computertasker
Vægt: 4.26g
EAN: 7613329008065
Varenr.: 1913148
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computertaske 16" WENGER Legacy - sort/grå
-2%519 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Computertaske 16" WENGER Legacy - sort/grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wenger
Kategori: Computertasker
Vægt: 4.26g
EAN: 7613329008065
Varenr.: 1913148
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wenger Legacy 16 Laptoptaske til Laptop 16" | Sort
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Wenger Legacy Double-Gusset BC Notebook Tasche 16"" Zoll schwarz" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad "Wenger Legacy Double-Gusset BC Notebook Tasche 16"" Zoll schwarz" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK317 kr317 krKøb
2Boligcenter DK499 kr499 krKøb
3Vivas DK519 kr598 krKøb
4Proshop DK529 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for "Wenger Legacy Double-Gusset BC Notebook Tasche 16"" Zoll schwarz"

PriceData har fulgt prisen på "Wenger Legacy Double-Gusset BC Notebook Tasche 16"" Zoll schwarz" i 173 dage. Laveste pris i perioden er 317 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 361 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for "Wenger Legacy Double-Gusset BC Notebook Tasche 16"" Zoll schwarz". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for "Wenger Legacy Double-Gusset BC Notebook Tasche 16"" Zoll schwarz" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026317 kr3 kr (1%)
31. maj 2026320 kr2 kr (1%)
29. maj 2026322 kr2 kr (1%)
27. maj 2026320 kr1 kr (0%)
14. maj 2026319 kr3 kr (1%)
7. maj 2026322 kr1 kr (0%)
6. maj 2026323 kr15 kr (4%)
30. apr. 2026338 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026339 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026338 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret