Gå til hovedindhold

Wella SP Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml

Wella SPProdukter til hårstylingEAN: 4064666219547
Pris fra 90 krtil 325 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (72% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wella Professionals Sp Perfect Hair Finishing Care 150ml
-40%90 kr
Før 151 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Professionals Sp Perfect Hair Finishing Care 150ml billede

Produktinformation

Perfect Hair Finishing Care er en intensiv behandling, der styrker og genopbygger hårets struktur. Perfekt til skadet hår, der repareres og næres effektivt og intensivt. Hårkuren beskytter desuden optimalt mod ekstreme varmepåvirkninger, hvilket gør den ideel til brug før brug af hårtørrrer.

Produktspecifikationer

Mærke: Wella SP
Kategori: Varmebeskyttelse
Artikel nr.: 99350118832
EAN: 4064666219547
Varenr.: 3015648
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wella SP Repair Perfect Hair (150ml)
-63%121 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wella Perfect Hair, 150 ml.
-45%169 kr
Før 305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Perfect Hair, 150 ml. billede

Produktinformation

Wella SP Perfect Hair er en intensiv leave-in behandling, der styrker og beskytter håret mod varme og daglige påvirkninger. Denne finishing care formel giver håret fylde, reparerer beskadiget hår og beskytter mod yderligere skader. Ideel til dem, der ønsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wella
EAN: 4064666219547
Varenr.: WELLA0471
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml
314 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wella Professionals SP Wella Repair Perfect Hair 150 ml
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK90 kr90 krKøb
2Bangerhead DK121 kr121 krKøb
3Brandshop169 kr169 krKøb
4NordicFeel DK314 kr314 krKøb
5Lyko DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Wella Professionals SP Perfect Hair Finishing Care 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202690 kr71 kr (44%)
1. maj 2026161 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026159 kr8 kr (5%)
19. apr. 2026151 kr24 kr (19%)
18. apr. 2026127 kr39 kr (44%)
8. apr. 202688 kr81 kr (48%)
15. mar. 2026169 kr58 kr (52%)
13. mar. 2026111 kr8 kr (8%)
26. feb. 2026103 kr15 kr (17%)
23. feb. 202688 kr16 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret