Gå til hovedindhold

Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml

WellaShampoo og balsamEAN: 4064666244389
Pris fra 66 krtil 305 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (78% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wella SP - Luxe Oil Keratin Conditioning Cream - - 200 ml
66 kr
Til butik
Wella SP - Luxe Oil Keratin Conditioning Cream - - 200 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wella
Kategori: Balsam
Farve: 4
Artikel nr.: 4064666244389
EAN: 4064666244389
Varenr.: 10311309
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Wella SP LuxeOil Keratin Conditioning Cream 200ml
-67%81 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella SP LuxeOil Keratin Conditioning Cream 200ml billede

Produktinformation

Wella SP LuxeOil Keratin Conditioning Cream, en daglig mjukgörande vård för alla hårtyper. Detta balsam innehåller en lyxig och näringsrik blandning av oljor och keratin som skyddar håret mot yttre påfrestningar gör håret silkeslent. För en lätt och lyxig rengöring.

Produktspecifikationer

Mærke: WELLA
Kategori: Balsam
EAN: 4064666244389
Varenr.: A13156
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml
-41%91 kr
Før 153 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wella Luxeoil Keratin Conditioning Cream 200 ml
99 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wella SP Luxe Oil Keratin Nourishing Cream Conditioner, 200 ml.
-50%119 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wella SP Luxe Kera Conditioner (200ml)
-59%124 kr
Før 305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wella Professionals Sp Luxeoil Conditioning Cream 200 ml
-39%187,42 kr
Før 305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wella Professionals SP Luxeoil Keratin Conditioning Cream 200 ml
299 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wella Professionals SP LuxeOil Keratin Protect Conditioner
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
2Teknikproffset DK81 kr130 krKøb
3Cocopanda DK91 kr91 krKøb
4Proshop DK99 kr138 krKøb
5Brandshop119 kr119 krKøb
6Bangerhead DK124 kr124 krKøb
7NiceHair.dk187,42 kr187,42 krKøb
8NordicFeel DK299 kr299 krKøb
9Lyko DK305 kr305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml

PriceData har fulgt prisen på Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Wella Professionals Sp Luxe Oil Keratine Conditioning Cream 200ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202666 kr14 kr (18%)
27. maj 202680 kr1 kr (1%)
19. maj 202681 kr2 kr (3%)
17. maj 202679 kr2 kr (2%)
16. maj 202681 kr2 kr (3%)
12. maj 202679 kr14 kr (22%)
27. apr. 202665 kr19 kr (23%)
26. apr. 202684 kr5 kr (6%)
25. apr. 202679 kr5 kr (6%)
23. apr. 202684 kr5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret