Gå til hovedindhold

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml

WellaConditionersEAN: 4064666244440
Pris fra 134 krtil 739 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 605 kr (82% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 121 kr 22. maj

Sammenlign priser på Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wella SP Luxeoil Keratin Conditioning Cream 1000 ml
134 kr
Til butik
Wella SP Luxeoil Keratin Conditioning Cream 1000 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wella
Kategori: Balsam
Farve: 4
Artikel nr.: 4064666244440
EAN: 4064666244440
Varenr.: 9225590
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wella LuxeOil Conditioner, 1000 ml.
-76%170 kr
Før 715 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella LuxeOil Conditioner, 1000 ml. billede

Produktinformation

Wella LuxeOil Conditioner, 1000 ml er en luksuriøs balsam, der beskytter og genopbygger hårets keratinstruktur. Denne nærende conditioner tilfører håret intens fugt og efterlader det silkeblødt og glansfuldt. Den er ideel til tørt og skadet hår, der har b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wella
EAN: 4064666244440
Varenr.: WELLA0458
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wella SP - Luxe Oil Keratine Conditioner Cream 1000 ml
173 kr
Til butik
Wella SP - Luxe Oil Keratine Conditioner Cream 1000 ml billede

Produktinformation

Balsamcreme Wella SP - Luxe Oil Keratine Conditioner Cream giver daglig blødgørende pleje til alle hårtyper og hjælper med at beskytte mod ydre påvirkninger med en blanding af olier og keratin for en silkeblød, næret fornemmelse. Masseres ind i fugtigt hår, lad virke i 30 sekunder, og skyl derefter grundigt for et glat og velplejet resultat som en del af din daglige hårrutine. Daglig blødgørende pleje til alle hårtyper Hjælper med at beskytte mod ydre påvirkninger Blanding af olie og keratin Efterlader håret silkeblødt og næret Kort virketid på 30 sekunder Ideel til at tilføre blødhed og næring i din daglige rutine med minimal ventetid.

Produktspecifikationer

Mærke: Wella
Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 4064666244440
EAN: 4064666244440
Varenr.: 3125485
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wella Professionals SP Luxe Oil Keratine Conditioner Cream 1000ml
-25%252 kr
Før 336 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wella Professionals SP Classic LuxeOil Conditioner (1000 ml)
-57%317 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wella Professionals SP Luxeoil Conditioning Cream 1000 ml
-44%412,5 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml
704 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Conditioning Cream
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK134 kr173 krKøb
2Brandshop170 kr170 krKøb
3Proshop DK173 kr212 krKøb
4Cocopanda DK252 kr252 krKøb
5Bangerhead DK317 kr317 krKøb
6NiceHair.dk412,5 kr412,5 krKøb
7NordicFeel DK704 kr704 krKøb
8Lyko DK739 kr739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml

PriceData har fulgt prisen på Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml i 170 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioner Keratin Conditioning Cream - 1000 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026134 kr7,89 kr (6%)
28. maj 2026141,89 kr7,89 kr (6%)
23. maj 2026134 kr13 kr (11%)
22. maj 2026121 kr13 kr (10%)
13. maj 2026134 kr5 kr (4%)
12. maj 2026139 kr5 kr (4%)
7. maj 2026134 kr3 kr (2%)
6. maj 2026137 kr1 kr (1%)
5. maj 2026138 kr1 kr (1%)
4. maj 2026139 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret