Gå til hovedindhold

Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml)

Wella ProfessionalsShampoo og balsamEAN: 4064666585284
Pris fra 89 krtil 185 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo 300ml
-47%89 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo 300ml billede

Produktinformation

Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo är ett lugnande och parfymfritt schampo för känslig hud och hårbotten. Denna professionella och skonsamma rengöring är berikad med Balance-Blend™ och innehåller vårdande och uppfriskande ingredienser som är utformade för att lugna irriterad hårbotten. Använd tillsammans med Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Mask för bästa resultat. Din rutin för ett hår som känns friskt för en obalanserad hårbotten.300ml.

Produktspecifikationer

Mærke: WELLA
Kategori: Shampoo
EAN: 4064666585284
Varenr.: D19779
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo
-20%120 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml)
-25%139 kr
Før 185 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml) billede

Produktinformation

Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo er en beroligende og parfumefri shampoo til sensitiv hud og hovedbund. Denne professionelle og skånsomme rens er beriget med Balance-Blend™ og indeholder plejende og opfriskende ingredienser, der er udviklet til at berolige irriteret hovedbund. Brug den sammen med Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Mask for at få det bedste resultat. Fås i to størrelser: 300 ml og 1000 ml. Din rutine til et hår, der føles sundt til en ubalanceret hovedbund.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Vægt: 295g
Artikel nr.: 99350169999
EAN: 4064666585284
Varenr.: B042868
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wella Professionals Invigo Calm Shampoo 250 ml
177 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Wella Professionals Senso Calm Invigo Sensitive Scalp Shampoo 300
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK89 kr138 krKøb
2Cocopanda DK120 kr120 krKøb
3Bangerhead DK139 kr139 krKøb
4NordicFeel DK177 kr177 krKøb
5Lyko DK185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml)

PriceData har fulgt prisen på Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Wella Professionals Invigo Scalp Balance Sensitive Scalp Shampoo (300 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202689 kr17 kr (16%)
13. mar. 2026106 kr21 kr (25%)
28. feb. 202685 kr1 kr (1%)
20. feb. 202686 kr8 kr (10%)
6. feb. 202678 kr4 kr (5%)
27. jan. 202674 kr2 kr (3%)
15. jan. 202672 kr9 kr (11%)
8. jan. 202681 kr25 kr (24%)
3. jan. 2026106 kr9 kr (9%)
13. dec. 202597 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret